MAGAZİN
Giriş Tarihi : 20-04-2021 13:05   Güncelleme : 20-04-2021 13:05

Finali Beklenen Baraj Dizisinde Şok! Hikaye Tekrar Başa Döndü!

Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan sevilen dizi Baraj’ın son bölümünde izleyicileri şok eden bir gelişme yaşandı. Finale doğru ilerleyen dizinin senaryosunda öyle bir gelişme yaşandı ki izleyiciler önce ne olduğunu tam olarak anlayamadılar. Şimdiye kadar 35 bölümü yayınlanan ve finali için sayılı bölümler kalan dizide ise senaryoda yaşanan aksaklıklar son bölümle tekrar ekranlara yansıdır.

Finali Beklenen Baraj Dizisinde Şok! Hikaye Tekrar Başa Döndü!

Senaryoda yaşanan değişiklik ile izleyiciler bu duruma tepki gösterirlerken yine de dizinin final bölümü merakla bekleniyor. Yayınlandığı gün iyi reytingler almaya devam eden dizinin son bölümünde yaşananlar ise izleyicilere önemli bir sürprizin olduğunu düşündürdü. Nazım ve Nehir aşkı olarak başlayan dizi daha sonra farklı yollara girmesine rağmen kulislerde dizinin finalinde beklenmedik bir son olacağı konuşuluyor.

Dizinde Beklenmedik Gelişme

Başrollerinde Biran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman, Burak Yörük, Gizem Karaca ve Sumru Yavrucuk gibi isimlerin yer aldığı dizinin final bölümüne 4 bölüm kalmışken senaryoda yaşananlar izleyicilerin finalde sürpriz ile karşılaşacaklarını belirtiyor. Nazım ve Nehir aşkı ile başlamış olan dizi, daha sonra başka bir hikayeye dönüşmüştü. Hatta Nazım ve Nehir’in aralarındaki ilişki de tamamen kopma noktasına gelmişti. Fakat senaryo sonlara doğru tekrar başa dönüyor.

Kulislerden elde edilen bilgilere göre dizide Nehir, Demir tarafından kaçırılacak ve Nazım da Nehir’i kurtarmak için Demir’in peşine düşecek. Son yayınlanan bölümde bunun işaretleri verilmişti. Nehir’i bir kulübede bulan Nazım birlikte buradan uzaklaşırken Demir tarafından yakalanmıştı. Demir’in silahını ateşlemesi üzerine ise Nazım vurulmuştu. Nehir de o anlarda büyük bir paniğe kapılmıştı.

Nazım’a Ne Olacak?

Dizinin yeni bölümüne yönelik yayınlanan fragmanda ise beklenmedik bu gelişmelerin nasıl bir seyir izleyeceği ekrana taşınıyor. Fragmandan görüldüğü ve tahminlere göre Nazım ile Nehir için bu durum yeni bir başlangıç yapmalarına neden olacak. Bu sayede de dizi izleyicilerin uzun bir süredir istedikleri gibi bitebilecek. Nehir ve Nazım mutlu bir yaşama adım atmaları halinde ise dizi mutlu sona kavuşarak bitmiş olacak ve bu durumda da senaryo başa dönerek, başladığı gibi bitmiş olacak.