EKONOMİ
Giriş Tarihi : 08-04-2021 22:16   Güncelleme : 08-04-2021 22:16

Garanti BBVA Emekli Maaş Hesabını Taşıyana 1.500 TL ve Üzeri Nakit Promosyon Veriyor!

Garanti BBVA emekliler için yeni uygulamaya imza attı. Bankadan emekli maaşı alan kişi bir arkadaşını Garanti BBVA emekli maaş hesabına geçirdiğinde hem kendisi hem de geçişi yapan kişi promosyon alacak.

Garanti BBVA Emekli Maaş Hesabını Taşıyana 1.500 TL ve Üzeri Nakit Promosyon Veriyor!

Garanti BBVA Bankasında emekli maaş hesabı olan müşteriler, başka bankada emekli maaş hesabı olan arkadaşlarını Garanti BBVA’ya davet ederek promosyon ödemesi alacaklar. Diğer yandan maaş hesabını Garanti BBVA’ya taşıyan ve ya davet üzerine ilk kez maaş hesabı açan kişiler maaş tutarlarına göre değişen promosyonları alacaklar.

Garanti BBVA Emekli Promosyonu Ne Kadar?

Garanti BBVA Bankası emekli maaşı hesabı açmaya davet edilen kişi onay vermesi halinde en az 1.000 TL nakit promosyon ödemesi alacak. Emekli maaşı 1.500 TL olanlar 1.000 TL, emekli maaşı 1.500 TL üzeri ve 2.500 TL’ye kadar olanlar 1.250 TL promosyon alacaklar. 2.500 TL üzeri maaş alanların, yeni açılacak hesaplarına ise 1.500 TL promosyon ödemesi yapılacak. Başka hiçbir işlem yapmadan emekliler promosyondan yararlanacaklar.

Promosyon İçin Davet Eden Başvuru Nasıl Yapılacak?

Bu kampanyadan yararlanmak için ilk olarak Garanti BBVA’da maaş hesabı olan kişinin, diğer emekliyi yeni hesap açılışına davet etmesi gerekiyor. Garanti BBVA’nın emekli müşterisi, mobil bankacılık uygulamasına giriş sağlayacak. Ardından ana sayfadan sırası ile “Başvurular“, “Emekli Bankacılığı“, “Emekli Arkadaşınız Davet Edin“ sekmelerine tıklayacak. Bu adımlar ardından ekrana bir promosyon kodu gelecek. Bu promosyon kodunun ise maaş hesabını taşıyacak veya açacak kişiye verilmesi gerekiyor.

Promosyon için Davet Edilen Nasıl Başvuru Yapacak?

Emekli maaşını taşıyacak kişi Garanti BBVA mobil bankacılığa üyelik sağlayacak. Ardından ana sayfa üzerinden sırası ile “Başvurular“, “Emekli Bankacılığı“, “Emekli Maaş Taşıma“ sekmelerine tıklayacak. Açılan tabloya ise promosyon kodunu girerek, onay verecek. Bu adımlar ile maaş hesabı taşıma tamamlanacak.

Promosyon Hesaba Ne Zaman Geçiyor?

Online işlemlerin yapılması ardından 1 iş günü sonra, promosyonlar açılan hesaba yatıyor. Ek bir işlem yapılmasına gerek duyulmuyor. Arkadaşını maaş taşımaya davet eden Garanti BBVA müşterisi ise emekli maaşı hesabında 150 TL ek bakiyeyi yani promosyon ödemesini görecek.