EKONOMİ
Giriş Tarihi : 17-04-2021 14:03   Güncelleme : 17-04-2021 14:03

Garanti BBVA’dan Emeklilere Müjde Geldi! 1.500 TL Promosyon Ödemesi!

Milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiren açıklama Garanti BBVA’dan geldi. Yapılan açıklamaya göre maaşlarını Garanti BBVA’ya taşıyanlar 1.500 TL’ye varan nakit promosyon fırsatından yararlanacaklar.

Garanti BBVA’dan Emeklilere Müjde Geldi! 1.500 TL Promosyon Ödemesi!

Garanti BBVA Bankası emeklilere özel bir promosyon açıklaması yaptı. Emekli maaşı hesabını Garanti BBVA’ya taşıyanlar 1.500 TL’ye varan promosyon ödemesinden yararlanabilecekler. Bu promosyondan yararlanması için Garati BBVA emekli maaş hesabına geçişe arkadaşını davet eden Garanti BBVA’lılar ise 150 TL promosyondan yararlanacaklar.

Daveti Yapanlar Promosyon Alıyor mu?

Garanti BBVA Bankasının “Emekli Arkadaşını Davet Et“ kampanyası kapsamında, emekli arkadaşını maaşını taşıması amacıyla Garanti BBVA’ya davet edenler 150 TL ek promosyon kazanacaklar.

Hangi Maaş Tutarlarına Ne Kadar Promosyon Var?

Garanti BBVA tarafından yapılan açıklamaya göre, farklı bankalardan emekli maaşı alanlar, maaşlarını Garanti BBV sistemine geçirmeleri halinde 1.500 TL’ye varan nakit promosyon fırsatından yararlanabiliyorlar. Garanti BBVA Bankasının bu promosyonu sayesinde yeni emekli maaşı sahipleri avantaj kazanacaklar. Garanti BBVA’da 1.500 TL’ye kadar emekli maaşı alanlar 1.000 TL, 1.500 ile 2.500 TL arası emekli maaşı çekecekler 1.250 TL, 2.500 TL üzeri maaşlarını Garanti BBVA’ya taşıyanlar 1.500 TL nakit promosyondan yararlanacaklar.

Promosyon Başvurusu Nereden Yapılacak?

Promosyon başvurusunu yapmak için şubelere gitmeye gerek olmadığı açıklandı. Garanti BBVA mobil’den veya müşteri iletişim merkezinden emekli maaşları rahatlıkla Garanti BBVA’ya taşınacak. Emekli maaşını Garanti BBVA’dan alan müşteriler promosyon fırsatını yakalamanın yanında, emekli maaşı hesaplarından EFT ve havale işlemlerini de mobil bankacılıkla ücretsiz gerçekleştirebilecekler.

Emekli Maaşına Davet ve Maaşı Taşıma Süreci

Promosyon başvurusu için ilk olarak Garanti BBVA’da emekli maaşı bulunan kişi Garanti BBVA mobil bankacılı uygulamasına girecek. Şifresi ile uygulamaya girdikten sonra ana sayfadan “Garanti BBVA maaş hesabına arkadaşını davet et“ sekmesine girerek, ekrana gelen kodu alacak. Emekli maaşını bankaya taşıyacak olan kişi ise rahatlıkla mobil bankacılık şubesinden “Garanti BBVA emekli maaş hesabı açma“ sekmesinden bu şifreyi vererek işlem yapacak.

Garanti BBVA emekli arkadaşını getir promosyonu kapsamında davet şifresini arkadaşlarına iletenlerin emekli maaşı hesaplarına ise 150 TL promosyon tanımlanıyor. Bu kapsamda hem maaş hesabını taşıyan hem de daveti gerçekleştiren kişi avantajlı koşullardan yararlanıyor.