MAGAZİN
Giriş Tarihi : 12-02-2021 16:45   Güncelleme : 12-02-2021 16:45

Gelinim Mutfakta 12 Şubat Kim Elendi? Gelinim Mutfakta Hafta Birincisi Kim Oldu?

Kanal D ekranlarının sevilen programı Gelinim Mutfakta’nın hafta birincisi ve elenen isim belli oldu. Seda SAYAN’ın sunuculuğunu yaptığı Gelenim Mutfakta programında hafta boyunca en düşük puanı alan yarışmacı yarışmaya veda ederken, en yüksek puana sahip olan yarışmacı ise 5 bileziğin sahibi oluyor.

Gelinim Mutfakta 12 Şubat Kim Elendi? Gelinim Mutfakta Hafta Birincisi Kim Oldu?

Kanal D ekranlarının sevilen programı Gelinim Mutfakta’nın hafta birincisi ve elenen isim belli oldu. Seda SAYAN’ın sunuculuğunu yaptığı Gelinim Mutfakta programında hafta boyunca en düşük puanı alan yarışmacı yarışmaya veda ederken, en yüksek puana sahip olan yarışmacı ise 5 bileziğin sahibi oluyor. 4 gelin adayından bir aday yarışmaya veda ederken, diğer aday ise bileziklerin sahibi oluyor. Peki, 12 Şubat Gelinim Mutfakta birincisi kim? 12 Şubat Gelinim Mutfakta elenen isim kim oldu?

GELİNİM MUTFAKTA 12 ŞUBAT PUAN DURUMU

12 Şubat tarihinde ekrana gelen Gelinim Mutfakta programında son bölüm puanları açıklandı. 12 Şubat tarihinde gelinlerin aldıkları puanlar şu şekilde sıralanabilir;

Aysun    : 15 Puan

Zeynep  : 22 Puan

Ayten    : 8 Puan

Damla   : 16 Puan

Alınan bu puanlar Cuma günü puan durumları. Ancak elenen ve hafta birincisi olan isim haftalık puan durumuna göre belirleniyor.

GELİNİM MUTFAKTA ELENEN İSİM

Gelinim Mutfakta programında her hafta Cuma günü en az puanı alan yarışmacı elenerek yarışmaya veda ediyor. Gelinim Mutfakta programında bu hafta en düşük puanı alan iki gelin adayı Ayten ve Damla oldu. Ancak 63 puanla en düşük puanı alan Damla yarışmaya veda eden isim oldu.

GELİNİM MUTFAKTA BİRİNCİ KİM OLDU

Gelinim Mutfakta programında haftanın birincisi olan gelin 5 altın bileziğin de sahibi olmaktaydı. Bu hafta 92 puan alarak altın bileziğin sahibi Zeynep oldu.

SEDA SAYAN PUAN VERİYOR

Gelinim Mutfakta yeni sezonunda sunucu değişikliğine gitmiş olup, programın sunuculuğunu Seda Sayan yapmaya başladı. Yeni formata göre yarışmanın daha adil gerçekleşmesi için Seda Sayan yemekleri tadarak puan verecek ve puanlamada büyük öneme sahip olacaktır.