MAGAZİN
Giriş Tarihi : 12-03-2021 11:48   Güncelleme : 12-03-2021 11:56

Gönül Dağı Dizisi Fadime kimdir? Gönül Dağı Dizisine Katılan Cemre Melis Çınar Kaç Yaşında, Kimdir?

TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan ve yayınlandığı ilk günden itibaren gönüllerde adeta taht kuran Gönül Dağı dizisi oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Edinilen son bilgilere göre başarılı oyuncu Cemre Melis Çınar, Gönül Dağı kadrosuna Fadime karakteri ile katılıyor.

Gönül Dağı Dizisi Fadime kimdir? Gönül Dağı Dizisine Katılan Cemre Melis Çınar Kaç Yaşında, Kimdir?

TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan ve yayınlandığı ilk günden itibaren gönüllerde adeta taht kuran Gönül Dağı dizisi oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Edinilen son bilgilere göre başarılı oyuncu Cemre Melis Çınar, Gönül Dağı kadrosuna Fadime karakteri ile katılıyor. Peki, Gönül Dağı dizisine yeni katılan Cemre Melis Çınar kimdir?

Sevilen dizi Gönül Dağı, kadrosunu yeni oyuncularla güçlendirmeye devam ediyor. Kadrosunda bir başarılı oyuncu bulunan diziye son olarak başarılı oyuncu Cemre Melis Çınar dahil oldu. Çınar'ın dizide Fadime karakterine hayat vereceği belirtildi. Bu gelişmeden sonra dizi hayranları diziye yeni katılan oyuncu hakkında araştırmaya yapmaya başladılar. İşte diziye yeni katılan Cemre Melis Çınar hakkında merak edilenler...

Gönül Dağı Fadime Kimdir?

Fadime; dizideki Dişçi Musa'nın kızı olarak katılacaktır. Fadime, babası tarafından evden kovulan, daha sonra annesinin vefatından sonra babasını ve köyü terk etmiştir. Seneler sonra geri dönmeye karar veren Fadime'nin gelişi ile birlikte ortalık karışacaktır. Cemre Melis Çınar tarafından hayat verilecek Fadime karakteri merakla bekleniyor.

Son olarak Kırmızı Oda dizisinde Süreyya karakteri ile boy gösteren Cemre Melis Çınar ile ilgili bilgiler insanlar tarafından merak edilmektedir.

Cemre Melis Çınar Kimdir?

Cemre Melis Çınar, 19 Mayıs 1991 senesinde Ankara'da dünyaya gelmiş ve 1,68 cm boyundadır. Marmara Üniversitesi Televizyon Bölümü mezunu olan Çınar, kameralar karşısına ilk olarak Muhteşem Yüzyıl dizisi ile çıkmıştır. Oyunculuk ile birlikte yardımcı yönetmenlik, sahne tasarımı, dublaj ve metin yazarlığı da gibi değişik alanlarda da çalışmıştır. Çınar'ın yer aldığı dizi ve filmler de şunlardır:

Dizileri:

1. Yaralı Kuşlar

2. Elif

3. Kaçak Gelinler

4. Bir Umut Yeter

5. Muhteşem Yüzyıl

6. Kırmızı Oda

7. Arka Sokaklar

Filmleri:

1. İçimdeki Hazine

2. Cenaze İşleri