MAGAZİN
Giriş Tarihi : 26-03-2021 13:07   Güncelleme : 26-03-2021 13:07

Gönül Dağı Dizisi Sevenlerini Üzdü! Fragman Yayınlandı, Ancak Yeni Bölüm Bu Hafta Yayınlanmayacak!

TRT 1 ekranlarından ilgiliyle takip edilen Gönül Dağı dizisi yeni bölümü ile 3 nisan tarihinde yayınlanacak 22. Bölüm fragmanı ile dikkat çeken Gönül Dağı dizisi bu hafta Türkiye Hollanda arasında oynanacak maçın TRT 1 ekranlarından yayınlanması nedeniyle ekranlara gelmeyecek.

Gönül Dağı Dizisi Sevenlerini Üzdü! Fragman Yayınlandı, Ancak Yeni Bölüm Bu Hafta Yayınlanmayacak!

Başrollerini Berk Atan, Gülsim Ali, Ecem Nur Özkaya ve Ferdi Sancar gibi genç oyuncuların yer aldığı bir bozkır masalını konu edinen dizi her hafta cumartesi akşamları TRT1 ekranlarında seyircisi ile buluşuyor. Geçen hafta yayınlanan heyecan dolu bölümün ardından gözler bu hafta yayınlanacak bölüme çevrildi.  Heyecanlı bir bölüm ile daha seyirci karşısına çıkacak olan dizinin 3 nisan tarihinde yayınlanacak olması bu hafta dizi yok mu sorularını akla getirdi. Dizinin 27 mart tarihinde oynanacak olan Norveç- Türkiye maçının TRT 1 ekranlarından yayınlanacak olmasında dolayı ekranda olmayacağı açıklandı.

Bozkırda Bir Anadolu Masalı…

Bozkırda bir Anadolu masalı sloganı ile seyircisi ile buluşan dizi ilk bölümden itibaren izleyenleri kendine hayran bıraktı. Güzel ve başarılı şekilde bir köy yaşamının konu alındığı dizide tüm zorluklara rağmen iyiliklerden hiçbir şey kaybetmeden her soruna çözüm arayan 3 kuzenin yaşam hikayesi anlatılıyor. Unutulmaz aşkların ve zorlu yaşamların anlatıldığı dizi Mustafa Çiftçi’nin çok bilinmeyen eserlerinin senaryolaştırılması ile ortaya koyuldu. İzleyenlere memleket özlemi yaşatan dizide yaşanmış öyküler Taner, Ramazan ve Veysel’in penceresinden tekrardan izleyici ile buluşuyor.

22. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Dizinin 3 nisanda yayınlanacak bölümü için fragmanı yayınlandı. Eğlenceli sahnelere sahip olan dizi geçen hafta yayınlanan bölümün final sahnesinde görülen Cemile’nin ablasının köye gelmesi ise duygusal sahneleri beraberinde getirecek. Keriman’ın başkası ile evlendirileceğini öğrenen Selami ise kuzenlerin yardımı ile Keriman’ı kaçırmaya karar verir. Yıllar sonra sevdiğine kavuşan Taner ise annesi ile Dilek arasında bir çıkmazda kalır.

3 Nisan Cumartesi Akşamı TRT1’de

İlk bölümünden itibaren ilgiliyle takip edilen eğlencenin yanında duygusal sahnelere de yer veren dizi 3 Nisan Cumartesi akşamı sevenleri ile buluşacak. Gönül Dağı’ndan kopan taşların sevenlerin yüreğine değdiği kasabada beklenmedik gelişmeler yeni bölüm ile ekranlara taşınacak.