EKONOMİ
Giriş Tarihi : 29-03-2021 19:15   Güncelleme : 29-03-2021 19:15

Güncel Konut Kredisi Kampanyaları Başladı! Üç Banka Düşük Faizli Konut Kredisi Veriyor

Ev sahibi olmak isteyenler için Nisan ayı kampanyaları sayesinde üç özel sektör bankası düşük faizli kredi sunuyorlar. Garanti Bankası, QNB Finansbank ve Denizbank tarafından sunulan konut kredileri düşük faizleri ile daha kolay ev sahibi olmayı mümkün hale getiriyorlar.

Güncel Konut Kredisi Kampanyaları Başladı! Üç Banka Düşük Faizli Konut Kredisi Veriyor

Ev sahibi olmak isteyenler için farklı bankalar tarafından Nisan ayında özel kampanyalar sunuluyor. Nisan ayı kampanyaları başlayan bankalar düşük faizler ve uzun vade oranları ile istediğiniz evi almanızı mümkün hale getiriyorlar. Kamu bankaları tarafından sunulan düşük faizli kredilerin yanında özel sektör bankaları da yine önemli kampanyalar düzenleyerek konut sahibi olma fırsatı veriyorlar.

QNB Finansbank Uygun Faiz Oranlı Konut Kredisi

QNB Finansbank tarafından bahar kampanyası kapsamında uygun faiz oranları ile kredi sunuluyor. Ev satış bedelinin yüzde 80’ine denk gelecek şekilde sunulan konut kredisinde vade süresi ise en fazla 180 ay olarak belirlendi. Kullanılacak olan kredi vade süresine göre 120 – 180 ay vadelerde kredi oranı yüzde 1,18 faiz oranı sağlanıyor. Diğer vade sürelerine bağlı değişen faiz oranları şu şekilde; 24 ay vadeli kredi kullanımında 0,99 faiz oranı, 60 aya varan vadeli kredilerde ise 1,00 faiz oranı uygulanıyor. 60 aydan 120 aya varan kredilerde ise yüzde 1,09 oranında faiz uygulanıyor.

QNB FİNANSBANK KONUT KREDİLERİ

Denizbank Düşük Faiz Oranlı Konut Kredisi

Denizbank tarafından bahar kampanyası adı altında sunulan konut kredisinde 120 aya varan vade süresi kredi kullanacaklara sağlanıyor. 1,09 faiz oranları ile başlayan kredide yüzde 75’e kadar kredi kullanımı mümkün oluyor. Aynı zamanda konutun değerinin saptanması için geçerli olan ekspertiz ücretleri de toplam kredi tutarına dahil ediliyor.

DENİZBANK KONUT KREDİLERİ

Garanti Bankası Uzun Vadeli Konut Kredisi

240 aya varan vade süreleri ile konut kredisi çekmek isteyenlere yüksek vade süreleri sunan Garanti Bankası’nın faiz oranları ise yüzde 0,94’ten başlıyor. Banka ayrıca satın alınmak istenen konutun tamamına da kredi verebiliyor. Ancak tamamına kredi verilmesi için evin banka tarafından belirlenmiş olan yeni inşa, konum ve benzeri kriterlere uyum sağlaması gerekiyor. Bu şartlara uymayan binalar için belirlenen yüzde oranına kadar kredi sağlanıyor.

GARANTİ BBVA KONUT KREDİLERİ