MAGAZİN
Giriş Tarihi : 17-03-2021 23:07   Güncelleme : 17-03-2021 23:07

Güzel Oyuncu Hande Ataizi’den Evlilik Açıklaması!

Ünlü oyuncu Hande Ataizi geçtiğimiz gün Akmerkez’de görüntülenmişti. Hande Ataizi Yaklaşık 1.5 sene önce Dinç Aydoğdu ile bir spor salonunda tanışan ve bir süre sonra aşk yaşamaya başlayan ünlü oyuncu, geçtiğimiz yıl mayıs ayında evlenmeyi planlıyordu.

Güzel Oyuncu Hande Ataizi’den Evlilik Açıklaması!

Güzel Oyuncu Hande Ataizi’den Evlilik Açıklaması!  

 Ünlü oyuncu Hande Ataizi geçtiğimiz gün Akmerkez’de görüntülenmişti. Hande Ataizi Yaklaşık 1.5 sene önce Dinç Aydoğdu ile bir spor salonunda tanışan ve bir süre sonra aşk yaşamaya başlayan ünlü oyuncu, geçtiğimiz yıl mayıs ayında evlenmeyi planlıyordu.  Ancak Ünlü oyuncu, sevgilisi Dinç Aydoğdu ile düğünlerini pandemi nedeni ile ertelemek zorunda kaldı. Hande Ataizi bu konu ile ilgili, "Pandemide evlenmek anlamsız" açıklamasında bulunmuştu.

"Biz Zaten Bir Aile Olduk"

 Hande Ataizi bu konu ile ilgili, "Biz zaten bir aile olduk. O yüzden düğün ikinci planda kaldı. Ne zaman kafamız rahat olursa, o zaman olacak" dedi.

Daha Önce 2 defa Evlilik Yaşadı

Ünlü oyuncu bugüne kadar 2 defa evlilik yaşadı. İlk olarak 2004 yılında avukatlık yapan Fethi Pekin ile nikah masasına oturmuş ancak ertesi gün ayrılmıştı. 2012-2018 yıllarını kapsayan süreçte Benjamin Harvey ile evlendi ve bu evlilikten Leo adında bir çocukları oldu. Ünlü oyuncu sevgilisi Dinç Aydoğdu ile Fransa-Marsilya'da yüzükleri takacaklardı. Ancak araya pandemi girdi. Geçtiğimiz aylarda 2021'de evlenme beklentisi içinde olduğunu söyleyen Hande Ataizi bir türlü nikah masasına oturamadı.