EKONOMİ
Giriş Tarihi : 12-04-2021 21:08   Güncelleme : 13-04-2021 14:25

Halkbank’tan Ev Hanımlarına Kredi Müjdesi! Ev Hanımlarına Kredi Özellikleri Nedir?

Türkiye’nin en çok tercih edilen kamu bankaları arasında yer alan Halkbank, her kesimden vatandaşa finansal destek sunmaya devam ediyor. Covid-19 salgın sürecinde esnaftan çiftçiye birçok meslek grubuna avantajlarla dolu kredi seçenekleri sunan Halkbank şimdi de ev hanımlarına özel kredi seçeneği ile yüzleri güldürdü.

Halkbank’tan Ev Hanımlarına Kredi Müjdesi! Ev Hanımlarına Kredi Özellikleri Nedir?

Ev hanımlarının kredi alamayacağına yönelik yaygın bir kanı bulunmakla beraber birçok banka ev hanımları için kredi paketleri hazırlıyor. Bunun yanı sıra Halkbank’ın ev hanımlarına özel kampanyası, kredi miktarı ve avantajları ile diğer bankalardan ayrılıyor. Halkbank’ın iki farklı seçeneğe sahip ev hanımlarına özel yeni kredi paketinin ayrıntıları ise merak edildi.

Ev Hanımlarına Özel İki Farklı Kredi Seçeneği

Binlerce farklı kredi kampanyası ile dikkat çeken Halkbank, ev hanımlarına özel iki farklı kredi paketi sunuyor. Bireysel kredi grubu altında verilen bu krediler 10 bin lira limit ya da 15 bin lira limit olmak üzere iki farklı miktarda alınabiliyor. Diğer bankaların aksine ev hanımlarına 15 bin liraya kadar kredi veren Halkbank, kampanya kapsamında sabit faiz oranı uyguluyor. Kredi miktarı faiz oranlarında değişiklik yaratmıyor. Halkbank’tan ister 10 bin liralık ister 15 bin liralık kredi alan ev hanımları yüzde 2.66 oranında aylık faiz ödüyor.

Halkbank ev hanımlarına sunduğu 15 bin liraya kadar özel kredi kapsamında ödeme kolaylıkları da sağlıyor. 36 aya kadar vade seçeneği sunan bankaya başvuru ve onay süreçleri de oldukça kolay.

Binlerce Farklı Kanaldan Başvuru İle Hızlı Onay Halkbank’ta

Halkbank’a kredi başvurusunda bulunmak isteyen ev hanımları birçok farklı kanal üzerinden başvuruda bulunabiliyor. Şubeye gitmeden internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden başvuru yapabilen ev hanımları hızlı şekilde kredi başvurularının sonuçlarını da öğrenebiliyor. Ev hanımları online kanallar üzerinden yaptıkları başvurularının sonuçlarını aynı gün içerisinde öğrenebiliyor.

Halkbank’ın başvurması ve alması çok kolay olan ev hanımlarına özel kredi seçeneği şimdiden dikkatleri çekti. Ekonomik olarak sıkıntılı geçen bu süreçte ailelerine destek olmak isteyen ev hanımları Halkbank’ın avantajlı kredisi ile avantajlardan faydalanabiliyor.