MAGAZİN
Giriş Tarihi : 31-03-2021 11:02   Güncelleme : 31-03-2021 11:02

Hazal Kaya ve Hülya Uğur Koronavirüse Yakalandılar

Koronavirüs vakaları tekrar artışa geçince virüse yakalananların sayısı da artış gösteriyor. Virüse yakalanan isimler arasında son olarak ünlü oyuncu Hazal Kaya ve ünlü sunucu Hülya Uğur’un da olduğu açıklandı. Hazal Kaya’nın sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklamada oyuncunun PCR testinin pozitif çıkması sonucunda karantinaya girdiği öğrenildi.

Hazal Kaya ve Hülya Uğur Koronavirüse Yakalandılar

Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaşayan ünlü sunucu Hülya Uğur’un da sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada kendisinin virüse yakalandığı ve etkisinin ağır olduğu için hastane ortamında tedaviye başlanıldığı belirtildi.

Dizi Çekimlerine Ara Verildi

Ekranların başarılı oyuncusu Hazal Kaya, koronavirüse yakalandı. Yapılan açıklamada Kaya’nın sağlık durumunun genel olarak iyi olduğu ve hastalığı hafif geçirdiği belirtildi. Karantinaya alınan Kaya’nın rol aldığı dizinin çekimlerine de ara verildi. Kaya ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden hastalığına dair net bir açıklama gelmezken, durumunun iyi olduğu hastane tarafından açıklandı.

1990 doğumlu olan genç oyuncu şimdiye kadar rol aldığı dizi ve filmlerde hafızalara kazandı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi bölümü mezunu olan Kaya, 2019 yılında ünlü oyuncu Ali Atay ile evlendi. Bir çocuk sahibi olan Kaya özellikle Aşk-ı Memnu dizisindeki rolüyle hafızalara kazındı.

Ünlü Sunucunun Durumu Kritik

Bir başka koronavirüse yakalanan ünlü isim ise ekranların başarılı sunucusu ve televizyon programcısı Hülya Uğur oldu. Uğur, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada virüs sonucunun pozitif çıktığı ve tedavisi için bir hastanede tedavi altına alındığından bahsetti. Yaptığı açıklamada “Covid’in bugün üçüncü günündeyim. İlk güne göre daha da ağır hale geliyor ağrılarım. Allah’ın yardımı ile bunu yeneceğim. Herkes çok dikkatli olsun,” ifadelerine yer veren Hülya Uğur’un durumunun kritik olduğu anlaşıldı.

Türkiye’nin ilk özel televizyonu olan Star TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan ve geniş kesimler tarafından tanınan Uğur, özellikle hava durumu sunarken kendisine özgü yorumları ile dikkat çekmişti. Sunuculuk sonrasında Muğla’nın Bodrum ilçesine giderek burada yaşamaya başlayan Uğur, çeşitli dergiler için yazılar kaleme alıyor. Aynı zamanda Uğur farklı internet sitelerine hava durumu tahminlerinde bulunuyor.