MAGAZİN
Giriş Tarihi : 20-04-2021 14:09   Güncelleme : 20-04-2021 14:09

Hercai Dizisinin Final Bölümünde Şok Olay Yaşandı, Suç Duyurusu Yapıldı!

Ekranlara veda etmeye hazırlanan Hercai dizisinin final bölümünde ortalık kötü karıştı. Dizinin final bölümünün çekildiği Mardin Midyat’taki çekimler esnasında sette görev alanlar ile oyuncu Akın Akınözü’nün kavga çıkardığına yönelik iddialar gündeme gelmişti. Sette yaşananlar ise final bölümünün çekilip çekilmediğine yönelik merakı da beraberinde getirdi.

Hercai Dizisinin Final Bölümünde Şok Olay Yaşandı, Suç Duyurusu Yapıldı!

Dizide Miran karakterine hayat veren oyuncunun sete geç gelmesi yüzünden çıktığı tahmin edilen sorundan ötürü kısa sürede tartışma yaşandığı belirtildi. Fakat oyuncu ise bu iddiaların gerçek olmadığına yönelik bir açıklama yaptı. Setin son haftasında yaşananlar yine de akıllarda soru işareti bıraktı.

Sette Kavga Yaşandı mı?

Son bölümü 25 Nisan Pazar günü ATV ekranlarında yayınlanacak olan Hercai dizisi sette çıkan kavga ile gündeme geldi. Sete gecikmesi üzerine uyarılmış olan oyuncunun kendisine yönelik bu türden eleştirilere sinirlendiği ve dinlenme alanı olan karavanı dağıttığı, yapımcı ile de büyük bir tartışma yaşadığı öne sürüldü. Settekilerin araya girmesi ile büyük bir kavganın da önlendiği belirtildi. Bu durum sonrasında ise ünlü oyuncunun seti terk etmiş olması ise yaşanan krizi daha da derin hale getirdi.

Dizi ekibi sette, final bölümünün çekilmesi için Akın Akınözü’nü beklediler ve çekimler de bu yüzden aksadı. Buna yönelik haberler geçen günlerde medyada yer almıştı. Fakat ünlü oyuncu duruma yönelik sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

“Karavanı Ben Dağıtmadım”

Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından şu açıklamaları yaptı: “Şahsıma yönelik atfedilen pek çok asılsız iddiaya karşılık bugüne kadar çok sevdiğim ve başarı ile yürütmeye çalıştığım mesleğimle anılmak isteyişim yüzünden sessiz kalmıştım. Fakat tarafımca yapılmayan bir eylem ile yaşandığı iddia edilen ve gerçekliği tamamen farklı şekilde yansıtan olaya yönelik olarak kendime saygımdan ötürü açıklama yapma gereği duyuyorum,” dedi.

Açıklamalarına ise şu şekilde devam etti: “Söz konusu olayla ilgili olarak set görevlisi tarafından gecikmeme yönelik olarak şahsıma hakaretler edildi. Daha sonra bu şahıs tarafından karavanıma girilerek içindekiler dağıtıldı ve fiziksel tehdide varan davranışlar yapıldı. Karavanı ben dağıtmadım ve bunu yapan kişiye yönelik de suç duyurusunda bulunuyorum,” şeklinde konuştu.