MAGAZİN
Giriş Tarihi : 16-03-2021 21:03   Güncelleme : 16-03-2021 21:03

İbrahim Tatlıses’e Kanal Yönetiminden Büyük Jest!

İbrahim tatlı ses uzun yılların ardından İbo Show programı ile ekranlara geri dönmüştü. Programın reytinglerde başarı göstermesi kanal yönetimini fazlasıyla memnun bıraktı.

İbrahim Tatlıses’e Kanal Yönetiminden Büyük Jest!

İbrahim Tatlıses’e Kanal Yönetiminden Büyük Jest!

İbrahim tatlı ses uzun yılların ardından İbo Show programı ile ekranlara geri dönmüştü. Programın reytinglerde başarı göstermesi kanal yönetimini fazlasıyla memnun bıraktı. Programın reytinglerdeki başarısı karşılığında kanal yönetimi, son model bir araç satın aldı ve sanatçı İbrahim Tatlıses’e hediye etti. Türk müziğinin efsanelerinden biri olan biri olan sanatçı İbrahim Tatlıses, başından geçen talihsiz saldırı sonrasında uzun bir zaman ekranlardan uzak kalmıştı. İbrahim Tatlıses Star TV kanalında yayımlanan İbo Show programı ekranlara geri döndü. Her cumartesi ekranlardaki sevenleri ile buluşan İbrahim Tatlıses birbirinden değerli sanatçıları konuk ettiği programda, eğlenceli sohbetleri ve başarılı sesi ile cumartesi akşamlarının vazgeçilmesi olmayı başardı.

Arabasıyla Beraber Poz Verdi!

İbrahim Tatlıses Üst üste başarılı reyting sonuçları ile Star TV yönetimi sanatçıya bir cip hediye ederek duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kendisine hediye edilen kırmızı renk arabası ile poz veren İbrahim Tatlıses, özellikle kırmızı rengin kendisine uğur getireceğine inandığını söyledi. İbrahim Tatlıses’ hediye edilen arabanın değerinin 750 bin TL olduğu öğrenildi.