MAGAZİN
Giriş Tarihi : 01-04-2021 12:04   Güncelleme : 01-04-2021 12:04

İbrahim Tatlıses'in Kızı Dilan Çıtak Saldırıya Uğradı!

Ünlü türkücü ve şarkıcı İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak önceki gün Nişantaşı’nda bulunduğu güzellik salonunda saldırıya uğradı. Saldırı sonrasında herhangi bir yara almayan Çıtak’ın sağlık durumu iyi olmasına rağmen, güzellik salonunda çalışan bir kişi kafasından yaralandı. Çıtak sonrasında Harbiye Polis Merkezi’ne giderek saldırı hakkında şikayette bulundu.

İbrahim Tatlıses'in Kızı Dilan Çıtak Saldırıya Uğradı!

Yapılan araştırma sonrasında saldırının kendisine yönelik değil, güzellik salonunda bulunan kişilere yönelik olduğunu öğrenen Çıtak, saldırı hakkında şikayetçi olarak faillerin bulunmasını talep etti. Polis, olay hakkında soruşturma başlattı.

Saldırı Birden Yaşandı

Geçen günlerde meydana gelen olay, ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak’ın işlettiği güzellik salonunda meydana geldi. Nişantaşı’ndaki güzellik salonunda yabancı uyruklu oldukları öğrenilen dört kişilik grup önce cilt bakımı yaptırdılar. Daha sonra ise taraflar arasında henüz bilinmeyen bir nedenden ötürü tartışma çıktı ve tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü.

Olay esnasında güzellik salonunda çalışan bir görevli darp edilirken o sırada dükkanda bulunan Dilan Çıtak da sokağa çıkarak polislerden yardım talebinde bulundu. Tanık olduğu kavgayı polislere anlatan Çıtak “Kapıyı kırdılar, yabancı uyruklu kişilerdi” şeklinde konuştu. Vakit kaybetmeden karakola giden Çıtak, “Güzellik salonuma saldırdılar. Şikayetçi olmaya geldim, bir çalışan ağır yaralandı,” dedi.

Yaşanan Dehşet Anlarından Bahsetti

Yaşanan dehşet anlarından bahseden Çıtak, güzellik salonuna yapılan ve bir kişinin yaralanmasına neden olan olay hakkında konuştu. Çıtak “Asistanım kişilere randevuları olmadığını belirtince birden arbede çıktı. Ne söylediklerini bile anlamadık. Hemen çalışana saldırı yaptılar. Buldukları parfüm şişesi ile kafasını yardılar,” dedi.

Basın mensuplarına konuyla ilgili detayları aktaran Çıtak “Şimdi tek düşündüğüm çalışanım sağlığı. Aklım sadece onda. Kendisinin durumunun iyi olduğunu öğrendim. Hastanede tedavisi sürüyor, tomografi çekilecek. Hemen avukatımı da aradım ve yapılacakları konuşuyoruz. Çok kötü bir şey yaşadık ve bu durumdan şikayetçiyim. Gelen grup içinde hem kadın hem de erkekler bulunuyor. Tartışma çıkınca önce çalışanıma saldırdılar, sonra kendi aralarında da kavga ettiler,” şeklinde konuştu. Şikayet sonrasında polis ekipleri olay hakkında incelemelerini sürdürüyor. Yaralanan çalışanın ise sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.