EKONOMİ
Giriş Tarihi : 27-03-2021 15:00   Güncelleme : 27-03-2021 15:28

İkinci El Taşıt Almak İsteyenlere Müjde Akbank’tan Geldi! Senenin En Avantajlı Kampanyası!

İkinci el taşıt kredisi almak isteyenler için Akbank tarafından en avantajlı taşıt kredisi kampanyası sunuluyor. Akbank ikinci el taşıt kredisini %1,59 faiz oranı ile vererek tüm bankaların önüne geçiyor.

İkinci El Taşıt Almak İsteyenlere Müjde Akbank’tan Geldi! Senenin En Avantajlı Kampanyası!

Akbank ikinci el taşıt kredisi almak isteyenler için %1,59 faiz oranlı taşıt kredisini sunacak. Kampanya dahilinde sunduğu bu kredi ile diğer tüm bankaları geride bırakarak 2021 senesinin en avantajlı ikinci el taşıt kredisini müşterilerle buluşturuyor. %1,59 faiz oranı, 48 ay vade ve 50 bin TL maksimum limit sunulan kredinin başvuruları ise şubelerden kabul edilmeye başlandı.

Akbank İkinci El Taşıt Kredisinin Faiz Oranı Avantajı

Akbank ikinci el kampanyalı taşıt kredisi %1,59 faiz oranı üzerinden kullandırılıyor. Mart ayında Türkiye İş Bankası %1,60, ING Bank %,64, QNB Finansbank %1,75, Garanti BBVA %1,80, Odeabank %1,87, Koç Finans %1,79 faiz oranı üzerinden ikinci el taşıt kredisi sunuyor. Kampanya kapsamında sunduğu %1,59 faiz oranı ile Akbank tüm bankaları geride bırakıyor.

Kredinin Ödeme Planı Bilgileri

Akbank %1,59 faiz oranlı kampanyalı ikinci el taşıt kredisi maksimum 50 bin TL olarak talep edilebilecek. Bu limitteki kredinin aylık taksitleri ise 1.600 TL olarak hesaplanıyor. Oldukça uygun aylık taksitleri sunan krediye başvuru yapmak için ise belirli şartların sağlanması gerekir.

Krediye Başvurı Şartları Neler?

Akbank kampanyalı ikinci el taşıt kredisinden yararlanmak isteyenler, TC vatandaşı olma, aylık gelire sahip olma, yasal takibe düşmüş kredi borcuna sahip olmama şartlarını sağlayacaklar. Aynı zamanda 18 yaşını doldurmuş olan, ehliyete sahip olan kişiler krediden yararlanabilecekler.

Akbank kampanyalı ikinci el taşıt kredisine başvurmak için TC kimlik kartı, maaş bordrosu, ikamet, ada düzenlenmiş bir adet fatura, ehliyet evrak olarak teslim edilecek belgelerdir. Bu evraklar ile bankanın şubelerine başvuru yapılacak.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Akbank kampanyalı ikinci el taşıt kredisine başvuru için kişi evraklar ile birlikte kendine en yakın Akbank şubesine gidebiliyor. Burada müşteri temsilcilerine kampanyalı ikinci el taşıt kredisinden yararlanmak istediğini belirtenler evrak teslim yapacaklar. Ardından başvuru formunu doldurarak müracaattı tamamlayacaklar.