EKONOMİ
Giriş Tarihi : 08-04-2021 20:09   Güncelleme : 09-04-2021 10:21

ING Bank Beyaz Eşya Kredisi Veriyor! Kredi Nasıl Çekilir?

Beyaz eşya almak isteyenlere ING Bank tarafından beyaz eşya kredisi veriliyor. Anlaşmalı Beko ve Arçelik mağazalarından alınacak beyaz eşyalara yönelik sunulan kredi kapsamında yeni evlenenler, evini yenilemek isteyenler başta olmak üzere herkes yararlanabiliyor. Uygun faiz oranları ile sunulan kredi kapsamında 36 aya kadar vade oranı uygulanıyor.

ING Bank Beyaz Eşya Kredisi Veriyor! Kredi Nasıl Çekilir?

Evlenmek isteyenlere, evini yenilemek isteyenlere, eski beyaz eşyalarını değiştirmek isteyenler için ING Bank tarafından sunulan beyaz eşya kredisi ile uygun faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz. 20 bin TL’ye kadar olan alışverişler için geçerli olan kredi kapsamında kredi tahsis ücreti de alınmıyor.

ING Bank Beko Beyaz Eşya Kredisi Şartları Neler?

ING Bank ve Beko arasındaki anlaşma kapsamında, Beko mağazalarından 20 bin TL’ye kadar beyaz eşya alımlarını kredi kapsamında yapabilirsiniz. Alınan ürünler içerisinde 3,500 TL ve üzeri olan cep telefonları yer alıyorsa kredi vade sayısı 3, tablet yer alıyorsa vade sayısı 6, bilgisayar ve fiyatı 3500 TL’ye kadar olan cep telefonları yer alıyorsa bu durumda vade sayısı 12 olarak belirlendi. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalara ise doğrudan 36 aya kadar vade oranı sunuluyor.

En az 750 TL, en çok 20 bin TL ile sunulan kredi kapsamında kredi tahsis ücreti de talep edilmiyor. Buna göre 5 bin TL tutarında kredi kullanıldığında, 12 aylık vade oranı ile yüzde 1,89 oranında kredi sunuluyor ve aylık ödemesi de 481 TL olarak bankaya ödeniyor.

ING Bank Arçelik Beyaz Eşya Kredisi Şartları Neler?

ING Bank ve Arçelik arasında yapılan anlaşma kapsamında 36 aya varan vade süreleri ile 20 bin TL’ye kadar olan beyaz eşya alışverişlerinizde kredi kullanabilirsiniz. Cep telefonu, tablet ve bilgisayar gibi ürünlerde vade oranı en fazla 12 olurken, diğer beyaz eşya ürünlerinde ise vade oranı 36 aya kadar çıkıyor. Yüzde 1,89 faiz oranları ile sunulan kredi kapsamında en düşük 750 TL kredi kullanabilirsiniz.

Her iki krediden yararlanmak için öncelikle anlaşmalı Beko ve Arçelik bayilerinden proforma çıkarmalı ve bu fatura ile bankaya kimlik belgesi ile başvuru yapmanız gerekmektedir.

ING BANK BEYAZ EŞYA KREDİSİ