EKONOMİ
Giriş Tarihi : 06-04-2021 20:11   Güncelleme : 06-04-2021 20:11

ING KOBİ’ler İçin Hızlı Kredi Dönemini Başlattı! Kredi Anında Teslimli

ING Bankası kendi müşterileri için evrak teslimsiz hızlı KOBİ kredisi kampanyasını başlattı. ING Bankasının üye işyerleri arasında bulunan KOBİ’ler anında krediden 50 bin TL limitle yaralanacaklar.

ING KOBİ’ler İçin Hızlı Kredi Dönemini Başlattı! Kredi Anında Teslimli

ING Bankası üye işyeri müşterilerine hızlı KOBİ kredisi kampanyası ile 50 bin TL krediyi masrafsız ve evraksız verecek. ING Bankası hızlı KOBİ kredisi 36 ay vade süresi üzerinden kullanılabilecek. KOBİ’lerin şubeye başvuru yapmaları gerekmedikleri ve online olarak krediye başvuru yapacakları açıklandı.

ING Hızlı KOBİ Kredisi Ödeme Planı

ING Bankası hızlı KOBİ kredisi 50 bin TL limit üzerinden 36 ay vade imkanı ile sunuluyor. Kampanya dahilinde kredi için belirlenen %1,65 faiz oranı ise KOBİ kredisi veren bankalar arasında sunulan en avantajlı faiz oranı oldu. Kredinin aylık ödeme planı taksitleri ise 1.955 TL olarak hesaplanıyor.

ING Hızlı KOBİ Kredisi Başvur Şartları

ING Bank hızlı KOBİ kredisine başvurmak için belirli, şartların taşınması gerekiyor. TC vatandaşı olan, 18 yaşını doldurmuş olan, ING Bank üye işyeri olan, ING Mobil bankacılığı kullanan, kredi notu düşük olmayan kişiler hızlı KOBİ kredisine başvuru yapacaklar. Bu krediye başvuru ardından aynı gün içinde SMS ile onay bildirimi alınıyor ve KOBİ sahibinin ING Bank’ta bulunan hesabına 50 bin TL kredi tutar aktarılıyor. Her hangi bir evrak talebi bulunmuyor.

ING Hızlı KOBİ Kredisine Başvuru

ING Bank hızlı KOBİ kredisine başvuru için ING Bank üye işyerleri ING Mobil bankacılık uygulamasına giriş sağlayacaklar. Kendi mobil bankacılık müşteri şifrelerini ve TC kimlik numaralarını tabloya girerek, sisteme erişim sağlayacaklar. Müşteri panellerinden ise direkt olarak “ING KOBİ Hızlı Kredi Başvurusu“ işlem sekmesine giriş sağlayabilecekler. Burada “başvuru“ kotunun seçilmesi halinde otomatik olarak 50 bin TL üst limit için başvuru tanımlanıyor.

SMS bildirim ve Kredi Teslimi

Başvurunun hemen ardından aynı gün SMS ile telefona bildirim alınıyor. Bu SMS’te kredi onayı aldığını öğrenenler, aynı gün ING ‘de yer alan maaş, mevduat veya kart hesaplarında 50 bin TL kredi tutarını mobil bankacılıktan görüntüleyebiliyorlar.

ING KOBİ HIZLI KREDİ