EKONOMİ
Giriş Tarihi : 21-04-2021 17:34   Güncelleme : 21-04-2021 16:41

ING’den Yüzde 1,65 Faizli KOBİ Kredisi Kampanyası! KOBİ Kredisi Şartları Nedir?

Nisan ayında ING Bankası KOBİ’ler için %1,65 faiz oranlı KOBİ kredisini sunuyor. Bu faiz oranı ile en avantajlı KOBİ kredileri listesinde ilk sırada yer almayı başarıyor.

ING’den Yüzde 1,65 Faizli KOBİ Kredisi Kampanyası! KOBİ Kredisi Şartları Nedir?

INB Bankası KOBİ kredisini Nisan ayında %1,65 faiz oranı ile sunuyor. Avantajlı faiz oranı sayesinden KOBİ’ler için uygun aylık taksitleri hesaplıyor. Sunduğu ödeme planı bilgileri ile birçok bankanın önüne geçen ING 2021 Nisan ayında en avantajlı KOBİ kredisini vatandaşlar ile buluşturuyor.

ING KOBİ Kredisi Ödeme Planı Bilgileri

Nisan ayında ING KOBİ kredisi almak isteyenler %1,65 faiz oranından yanında 36 ay vade imkanından yararlanacak. Hemen nakit ihtiyacı almak isteyen KOBİ’ler ise aynı gün kredi onayı alma fırsatı bulacaklar. Hızlı bir şekilde 50 bin TL’ye kadar KOBİ kredisi almak mümkün olacak. Aynı gün onayı alınan ve hesaplara aktarılabilen 50 bin TL KOBİ kredisi 36 ay vade üzerinden 1.955 TL’lik taksitler ile veriliyor.

ING Faiz Oranı Avantajı

ING KOBİ kredisinin faiz oranı ve aylık taksitleri diğer bankalar ile kıyaslandığında net bir fark ortaya çıkıyor. ING %1,65 faiz ile KOBİ kredisi verirken, kampanya kapsamında olan diğer bankalardan Fibabanka %1,85, GarantiBBVA %2.07, Yapı Kredi %2.08 faiz oranlarından kredi sunuyorlar.

ING KOBİ Kredisi Aylık Taksit Avantajı

ING Bank KOBİ kredisi için aylık taksitler 50 bin TL limitte, 1.955 TL olarak hesaplanıyor. Aynı şartlarda yüksek faizden dolayı Fibabanka aylık taksitleri 2.032 TL, Garanti BBVA 2.117 TL ve Yapı Kredi 2.121 TL olarak hesaplıyor.

Şartlar ve Başvuru

ING Bank’ın avantajlı ve 50 bin TL limitli KOBİ kredisine başvurmak için bankanın müşterisi olan olmayan her KOBİ şubelerden başvuru yapabiliyorlar. Açıklamalara göre TC vatandaşı olmak, maaş bordrosu veya gelir belgesi sunabilmek, yasal takibe düşmüş krediye sahip olmamak ise şartlar arasında yer alıyorlar.

Bu şartları taşıyan ve 18 yaşını doldurmuş olan kişiler KOBİ kredisine başvuru yapabilecekler. Başvuru ise ING Bank şubelerindeki müşteri hizmetleri kredi departmanına, TC kimlik kartı ve maaş bordrosu sunularak yapılacak.

ING Bank KOBİ kredisi için TIKLAYINIZ.