MAGAZİN
Giriş Tarihi : 27-03-2021 19:13   Güncelleme : 27-03-2021 19:13

İsmail YK Duyanları Hayret Düşürdü! Yaşını Hiç Göstermiyor

Genç yaşlarından beri müzik piyasasında olan İsmail YK, bu hafta katıldığı eğlence programı İbo Show’da yaptığı dans gösterisi ile dikkatleri üzerine çekmişti.  Farklı bir müzik tarzı ile gündeme gelen İsmail YK yaşı ile takipçilerini hayrete düşürdü. İsmail YK, yaşı hakkındaki gerçek ile büyük şaşkınlık uyandırdı.

İsmail YK Duyanları Hayret Düşürdü! Yaşını Hiç Göstermiyor

Yaklaşık 19 yıldır ekranlarda İbrahim Tatlıses’in sunumuyla yer alan İbo Show yayın hayatına verdiği 9 yıllık aradan sonra 2020 yılının son aylarında tekrardan yayın hayatına başlamıştı. Cumartesi akşamları Star TV ekranlarında seyircisi ile buluşan İbo Show’un geçen haftaki konukları arasında İsmail YK, Ceylan, Fatih Ürek ve Zahide Yetiş yer aldı. Tüm konuklar başarılı performansları le alkış alırken, İsmail YK yaptığı dans gösterisi ile kendine hayran bıraktı.

Kendine Özgü Tarzı İle Sektörde Yer Aldı

Küçük yaşlarından beri müzik piyasasının içinde yer alan İsmail YK, müzik sektöründe İsmail YK kardeşleri ve Yurtseven Kardeşler grupları ile tanınmıştı. Grup çalışmalarının ardından tek başına yaptığı albümler ile herkesten farklı hareketli bir tür ortaya koyan YK, yıllardır tanınırlığını korumaya devam ediyor. 5 temmuz 1978 tarihinde Almanya’da dünyaya gelen şarkıcı yıllar önceki görüntüsünden hiçbir şer kaybetmemiş görüntüsü ile ağızları açık bıraktı.

“İsmail YK Yaşını Asla Göstermiyor”

Aradan geçen yıllara rağmen hiç yaşlanmamış görünen YK, yaşı hakkındaki gerçek ile yok artık dedirtti. 42 yaşındaki başarılı şarkıcı yaşına rağmen katıldığı programda sergilediği dans gösterisi ile alkışları topladı. Yaşı hakkındaki gerçeğin sosyal medya üzerinde yayılması ile İsmail YK yorum yağmuruna tutuldu. Sosyal medyada İsmail YK’ya yönelik “yaşını asla göstermiyor” yorumları yer aldı. İbo Show’un konukları arasında yer alan İsmail YK, programda eğlenceli dakikalar yaşanmasına neden oldu.

İbo Show Star TV Ekranlarında Yer Almaya Devam Ediyor

1993 yıllarında talk-show olarak İbrahim Tatlıses’in sunumu ile başlayan İbo Show, 2011 yılında İbrahim Tatlıses’in sağlık sorunları nedeniyle yayın hayatına ara vermişti. 2020 yılında 9 yıllık aranın ardından yayın hayatına devam eden İbo Show, her cumartesi yeni konukları ile Star TV ekranlarında yer almaya devam ediyor.