EKONOMİ
Giriş Tarihi : 15-02-2021 14:47   Güncelleme : 15-02-2021 15:14

Kamu Bankaları Müjdeyi Verdi! Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank Tarafından Düşük Faizle Kredi Verilecek..!

Koronavirüs salgını sürecinde vatandaş ekonomik yönden sıkıntı yaşamaktadır. Kamu bankaları tarafından da ekonomik sıkıntıların giderilmesi için düşük faizle kredi verilmektedir. Halk için düşük faizli kredi ihtiyacı artış göstermektedir. İşte, detaylar…

Kamu Bankaları Müjdeyi Verdi! Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank Tarafından Düşük Faizle Kredi Verilecek..!

Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank tarafından vatandaşa düşük faizle kredi imkanı verilmektedir. Bildiğiniz üzere Merkez Bankası tarafından alınan kararlar doğrultusunda pek çok bankada kredi faiz oranları artış göstermiş durumda. Kamu bankaları da müşterilerini memnun etmek için düşük faizlerle az tutarlı kredi veriyor. Her kredi için sunulan şartlar bankalara ve kişiye bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Vatandaşa Faizsiz Kredi Müjdesi!

Merkez Bankası tarafından faiz oranları yükseltildi. Hal böyle olunca da birçok bankada kredi faiz oranları artış gösterdi. Vatandaşlar da düşük faiz oranları ile kredi veren bankaları araştırmaktadır. Bizde sizler için düşük faizle kredi veren bankaları araştırdık ve sizlere bilgi vermeye çalıştık.

Hangi Bankalar Tarafından Düşük Faizle Kredi Veriliyor?

Düşük faizle kredi veren bankaların ilki Ziraat Bankası olmaktadır. Kredi kartı kullanıcılarına özel olarak yılda bir defa 500 TL ile 1000 TL arasında kredi imkanı sunulmaktadır.

Vakıfbank da, bankanın müşterisi olan kişilere özel olarak 500 TL ile 1000 TL arasında kredi imkanı sunmaktadır.

Halkbank da banka müşterilerine kredi imkanı sunmaktadır. Kullanıcılara verilen kredi miktarı 1000 TL ile 1500 TL arasında olmaktadır. Kullanıcılara verilen kredilerde ise 40 TL masraf kesintisi yapılmaktadır.