SPOR
Giriş Tarihi : 12-02-2021 10:43   Güncelleme : 12-02-2021 10:43

Karagümrük Maçında Sahaya İlk 11’de Mesut Özil De Çıkıyor!

Uzun süredir merakla beklenen ve maçlarla ilgili olarak herkesin ilgisini çeken Mesut Özil, son 3 maçta oyuna giriyor ve yeni transfer olarak oldukça tecrübeli bir oyun sistemi oluşturuyor. Oyuncunun Fenerbahçe’nin sahadaki yönlendirici olması adına da çok fazla seçenek bulunuyor.

Karagümrük Maçında Sahaya İlk 11’de Mesut Özil De Çıkıyor!

Uzun süredir merakla beklenen ve maçlarla ilgili olarak herkesin ilgisini çeken Mesut Özil, son 3 maçta oyuna giriyor ve yeni transfer olarak oldukça tecrübeli bir oyun sistemi oluşturuyor. Oyuncunun Fenerbahçe’nin sahadaki yönlendirici olması adına da çok fazla seçenek bulunuyor. Sakatlıklar sebebiyle son haftalarda kadrodan bir şekilde uzaklaşan Fenerbahçe, cumartesi günü Karagümrük ile ilgili maçın 11’ini büyük ölçüde hazırlamış görünüyor.

Bilinenin aksine geniş bir yankı uyandıran Mesut Özil, oldukça heyecanlı. Kupada Başakşehir'e karşı hatalı goller yiyen Harun'u kulübeye çekecek olan teknik direktör Erol Bulut, eldivenleri yeniden Altay'a teslim edecek. Sağ bekte Gökhan'ın yerine Nazım'a görev verecek Bulut, solda Caner, savunmanın göbeğinde de Serdar (Tisserand)-Szalai ikilisini oynatacak.

Artık Mesut komutayı aldı!

Artık Mesut komutayı aldı. Çünkü son 3 resmi maçta da oyuna sonradan giren ünlü futbolcu ile lk kez 11'de sahaya çıkacak. Erol Bulut'un sahadaki yardımcısı gözüyle baktığı Mesut, takımın hücumdaki en önemli kozu olacak.