MAGAZİN
Giriş Tarihi : 07-04-2021 13:00   Güncelleme : 07-04-2021 13:00

Kerem Bürsin Kafede Oturanlara “Salak” Dedi, Tepki Çekti

Sen Çal Kapımı dizisinde başrolde oynayan Kerem Bürsin kullandığı ifadeler ile sosyal medya kullanıcıları tarafından tepki çekti. Bürsin, sosyal medya hesabından yayınladığı videoda kafeye giderek oturup maske takmayanlara yönelik “Salak” ifadesini kullandı. Oyuncunun bu ifadeleri ise kısa sürede sosyal medyada gündeme oturdu ve oyuncuya pek çok kullanıcıdan tepki geldi. Ekranların sevilen yüzü Bürsin ifadeleri çok kısa sürede alıntı yapılarak paylaşıldı ve oyunculara tepkiler de çoğaldı.

Kerem Bürsin Kafede Oturanlara “Salak” Dedi, Tepki Çekti

Bürsin salgının yayılmasına yönelik insanların çoğunun dikkatsiz olduğunu belirtirken özellikle ağır ifadeler kullanmaktan kaçınmadı. Instagram hesabı üzerinden yaptığı canlı yayında yaşamına ve kariyerine de değinen Bürsin’in özellikle kafeye gidenler hakkında sarf ettiği sözler tepkilere neden oldu.

“Affedersiniz Ama Siz Salaksınız”

Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan ve beğeni toplayan Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncusu Kerem Bürsin, söylediği sözler ile sosyal medyanın gündemine oturdu. Bürsin, aynı dizinin bir diğer baş rol oyuncusu olan Hande Erçel ile gerçekleştirdiği canlı yayın esnasında salgın koşullarında insanların davranışlarına değindi. Bürsin canlı yayın sırasında önce kendisini izleyenlerin sordukları sorulara yanıt verdi. Oyunculuğuna ve dizinin seyrine dair açıklamalar yapan Bürsin: “Dizi şu anda çok iyi gidiyor. Diziyi düzenli olarak takip eden bir kitlemiz var. Onların destekleri sosyal medyada da devam ediyor. Bu şekilde gitmemiz halinde daha iyi yerlere geleceğiz,” ifadelerini kullandı.

Bürsin asıl tepki çekmesine neden olan olay ise kendisine yöneltilen salgın ile bir soru üzerine “Affedersiniz ama siz salaksınız,” ifadelerini kullanması oldu.

Sosyal Medyada Tepkileri Üstüne Topladı

Bir izleyicinin Bürsin’e salgın dönemi ile ilgili soru yöneltmesi üzerine Bürsin maske kullanmayanlara yönelik ağır ifadeler kullandı. Bürsin şu şekilde konuştu: “Mesela bu kafelere gidiyorsunuz ya, işte orada da maskenizi çıkarıyorsunuz. Affedersiniz ama siz salaksınız. Üzgünüm böyle dediğim için ama gerçekten salaksınız. Başka insanları, ailelerinizi bir düşünün lütfen,” dedi.

Bürsin’in ifadelerine ise çok sayıda tepki geldi. Kullanıcılar maske kullanımı konusunda haklı olmasına karşılık kullandığı sözlerin kabul edilemez olduklarını ve bu sözleri yüzünden Bürsin’in özür dilemesi gerektiğinden bahsettiler.