MAGAZİN
Giriş Tarihi : 15-04-2021 15:11   Güncelleme : 15-04-2021 15:11

Kerem Bürsin ve Hande Erçel Aşk İddialarını Değerlendirdi

Geçen haftalarda yaptığı salgına yönelik açıklamalar ile tepki çeken ünlü oyuncu Kerem Bürsin, Hande Erçel ile kameralara takıldı. İstanbul İstinye’de objektiflere takılan ünlü isimler gazetecilerin sorularını yanıtladılar. Aynı dizide başrolde oynayan oyuncuların yakın arkadaşlıkları ise dikkatlerden kaçmıyor. Buna yönelik sorular gelmesi üzerine ise ikilden açıklamalar geldi.

Kerem Bürsin ve Hande Erçel Aşk İddialarını Değerlendirdi

Gazetecilerin “Spora da birlikte gidiyorsunuz, aşk söylentileri hakkında neler söyleyeceksiniz?” diye sormaları üzerine “aşk olduğunda haber vereceğiz sizlere” diye yanıt veren çift, son yaşanan gelişmelere yönelik de açıklamalarda bulundular.

Aşk Söylentilerine Açık Kapı Bırakıldı

Bir süredir rol arkadaşı Hande Erçel ile adı anılan Kerem Bürsin konuyla ilgili olarak gazetecilerin sorularını yanıtladılar. Önceki gün İstinye’de bulunan bir spor salonundan çıkarken görüntülenen ikili hakkında gazeteciler sorular sordular. Haklarında yapılan dedikodulara daha önce yaptıkları gibi yanıt vermemeyi seçen fakat yine de günlük yaşamda sık sık yan yana olan çift bu sefer ise aşk söylentilerini kesin bir dil ile geri çevirmedi.

Gazetecilerin “Spora da birlikte gidiyorsunuz, aşk söylentileri hakkında neler söyleyeceksiniz?” diye sormaları üzerine Bürsin “Eğer bu konuyla ilgili olarak bir gelişme yaşanırsa haberiniz olacak,” şeklinde karşılık verdi. Muhabirlerin tekrar “aşk haberlerini o halde yalanlamıyorsunuz” diye sormaları üzerine de Bürsin bu sefer “Çok konuşmaya gerek yok bu konuda,” diye yanıt vermesi aşk iddialarını güçlendirmiş oldu.

Virüsle İlgili Açıklamalar Yaptı

Bürsin bir süre önce salgın ile ilgili olarak açıklamalar yapmış, daha sonra gelen tepkiler üzerine konuşmasında kullandığı ifadeler yüzünden özür dilemişti. Kafede maskesiz oturanlara “hiç kusura bakmayın ama siz salaksınız” diye söylemesinin ardından çok tepki çeken Bürsin özür dilemiş ve o ifadeyi kullanmaması gerektiğini belirtmişti.

Konuyla ilgili gazetecilere yeni açıklama yapan Bürsin “Gerekli açıklamaları yaptım, özrümü de diledim. Dediğim gibi o kelimeyi kullanmam yanlış oldu. Zor bir süreç yaşıyoruz ne yazık k. Bu konuda başarılı olamadık. İfade ettiğim yanlış bir kelime, bunu kabul ediyorum ama herkesin sorumluluk alması gerektiğini tekrar vurguluyorum. Bireyler olarak gerekli önlemleri almamız gerekiyor,” şeklinde konuştu.