MAGAZİN
Giriş Tarihi : 02-04-2021 18:08   Güncelleme : 02-04-2021 18:08

Kırmızı Kamyon'un Reytingleri Belli Oldu! İzleyicilerden Beğeni Aldı

Show TV ekranlarında 31 Mart Çarşamba akşamı ilk bölümü ile izleyiciler ile buluşan sezonun iddialı ve dikkat çeken yapımlarından olan Kırmızı Kamyon dizisinin reytingleri açıklandı. Yapımcılığının 10. Ev şirketi tarafından üstlenildiği dizinin ilk bölümü izleyiciler tarafından beğeni topladı. İtfaiyecilerin yangınlara müdahale etmesini ve çalışma koşullarını ekranlara taşıyan dizide yangınlar ile mücadele eden itfaiye ekibinin kahramanca mücadelesi anlatılıyor. İzleyicileri ekran başına toplamayı başaran dizi sosyal medyadan da olumlu yorumlar aldı.

Kırmızı Kamyon'un Reytingleri Belli Oldu! İzleyicilerden Beğeni Aldı

Ancak açıklanan reyting oranlarına bakıldığında geniş kesimler tarafından dizinin ilgi çekmediği anlaşılıyor. Yayınlandığı saatte başka kanalardaki dizileri geçemeyen ve sıralamada beşinci sırada yer alan Kırmızı Kamyon dizisine izleyicilerin ikinci bölümden itibaren ilgi gösterecekleri tahmin ediliyor.

Kırmızı Kamyon İlk Bölümde Neler Yaşandı?

İlk bölümü ile sosyal medya üzerinden beğeni toplamayı başarmış olan dizinin ilerleyen dönemde reyting sıralamasında daha iyi yere gelmesi hedefleniyor. 31 Mart Çarşamba akşamı yayınlanan ilk bölüm trafik sahneler ile başladı. Eşinin bir yangın yüzünden ölümüne şahit olan Uğur adlı karakterin yangının kimler tarafından çıkarıldığı araştırıldı. Dizide ortaya çıkan bir yangına müdahale etmek için harekete geçen Uğur ve ekibi cesur sahneler ile izleyicilerden beğeni aldı. Yangında kimsenin ölmemesini sağlayan itfaiyeci Uğur ve ekibi kendi hayatlarını hiçe sayarak alevlerin içine girdiler. Binada mahsur kalmış bir çocuğu kurtararak hayata dönmesini sağlayan itfaiye ekini cesur sahneler ile dikkat çekti.

Ekipte yer alan Tolga adlı karakterin de verdiği destek ile yangın can kaybı olmadan söndürülürken izleyiciler için heyecan dolu sahneler yaşandı.

Kırmızı Kamyon’da Gizemli Olay Yaşandı

İtfaiye ekibinin yangına müdahalesi sürerken Uğur bir adamı görerek kendisini tanıdı. Eşinin öldüğü yangın esnasında da aynı adamı gördüğünü anımsayan Uğur bu sayede izleyicileri merakta bıraktı. Uğur bir ipucu yakalamak için adamım peşine düşmesine rağmen adam olay yerinden kaçmayı başardı. Uğur ise adamın peşine düşerek adresini buldu. Adam, Uğur’dan kaçarken kendisine araba çarpması sonucunda yaralandı ve Uğur da bu durumda çaresiz kaldı. Dizinin ilerleyen bölümde bu gizemli adamım kim olduğunun açıklanması bekleniyor.