EKONOMİ
Giriş Tarihi : 13-04-2021 20:13   Güncelleme : 13-04-2021 20:13

KOBİ Kredisinde Büyük Fırsat! Fibabanka Kolay KOBİ Kredisini Başlattı!

2021 yılı Nisan ayında Fibabanka kolay KOBİ kredisini müşterileri için sunacak. Başvuruların internet bankacılığı üzerinden başladığı duyuruldu.

KOBİ Kredisinde Büyük Fırsat! Fibabanka Kolay KOBİ Kredisini Başlattı!

Fibabanka 2021 yılında Kolay KOBİ Kredisi modelini müşterilerine sunuyor. Bu banka kredide %1,85 faiz oranı uygulayacak ve müşterisi olan KOBİ’lerden evrak teslimi talep etmeyecek. Diğer avantajlı KOBİ kredileri ile karşılaştırıldığında Fibabanka’nın müşterileri için büyük fırsatlar sunduğu görülüyor.

Kolay KOBİ Kredisi Avantajlı Faiz Oranı

Fibabanka 2021 senesi Nisan ayında Kolay KOBİ Kredisi modelini %1,85 faiz oranı ile sunuyor. Kampanyalı olarak KOBİ kredisi sunan diğer bankalara bakıldığında ise sunulan avantajlı faiz oranlarının, Fibabanka KOBİ kredisi faizinin üstünde yer aldığı görülüyor. Kampanyalı KOBİ kredisi sunan Garanti BBVA %2,11, YapıKredi Bankası %2,08 oranında faiz uyguluyorlar. Bu kapsamda Nisan’ın avantajlı kredisini sunan bankalar arasında Fibabanka girmeyi başarıyor.

Kolay KOBİ Kredisi Ödeme Planı Detayları

Fibabanka KOBİ kredini 50 bin TL limit üzerinden %1,85 faiz oranı ile verecek. Kredinin aylık ödeme planı taksitlerini ise 2.032 TL olarak hesaplıyor. Vade ise maksimum 36 ay olarak belirleniyor.

Kampanyalı KOBİ kredisi için başvuruların internet bankacılığından yapılacağı ve kredinin aynı gün hesaplara teslim edileceği belirtildi. Bu avantaj ise Fibabanka üyesi işyerlerine sunulacak.

Kredi Başvuru Şartları

Krediye başvuru sürecinde sağlanması gereken şartlar bulunuyor. TC vatandaşı olmak, Fibabanka üye işyeri olma, internet bankacılığından başvuru yapmak, kredi notunun düşük olmaması, aylık gelire sahip olma krediye başvuru şartları olarak sıralandılar.

Kolay KOBİ Kredisine Başvuru Nasıl Yapılır?

Kolay KOBİ Kredisi modeline başvurmak için Fibabanka üye işyeri sahipleri Fibabanka’nın internet bankacılığı adresine giriş sağlayacaklar. Ana sayfada yer alan “şifre al“ sekmesine girerek, ekrana gelen boşluğa telefon numaralarını girip, “gönder“ komutuna tıklayacaklar.

 Bu adım ile ulaştıkları ana sayfadan “Kredi Başvuru“ işlem sekmesine girip ardından “Kolay KOBİ Kredisine Başvur“ başlığını seçenekler. Gelen tabloya gelir, kimlik, iletişim bilgileri doldurup, onay verilecek.

Kısa süre ardından ise banka SMS ile KOBİ kredisine ait başvuru sonucunun ne olduğunu bildiriyor. SMS bildiriminde onay aldığını görüntüleyenler Fibabanka’da sahip oldukları hesaba transferi yapılan 50 bin TL KOBİ kredisini görüntüleyebilecekler.

FİBABANKA KOBİ İÇİN KREDİLER