MAGAZİN
Giriş Tarihi : 26-03-2021 14:03   Güncelleme : 26-03-2021 14:03

Kötü Haber Geldi! Veziroğlu Çiftinin 8 Yıllık Evlilikleri 2. Kez Bitti

Rol aldığı başarılı projeler ile adından söz ettiren güzel oyuncu Nur Fettahoğlu’ndan kötü haber geldi. İş insanı Levent Veziroğlu ile 8 yıllık evliliğinde sorunları ile gündem gelen Fettahoğlu, ikinci şans verdiği evliliğini dün tek celsede sonlandırdı.

Kötü Haber Geldi! Veziroğlu Çiftinin 8 Yıllık Evlilikleri 2. Kez Bitti

Daha önce de evliliklerinde yaşanan sorular ile magazin gündeminde yer alan ikili bu kez boşanma haberleri ile gündemde yer aldı. 8 yıllık evlilikleri ve 1 kız çocukları olan çiftin dün 5 dakikalık bir celse ile anlaşmalı olarak boşandığı ortaya çıktı. 2015 yılında ani bir karar ile biten evlilik boşanma kararının kesinleştirilmemesi yoluyla devam etmiş evliliğe bir şans daha verilmişti. Dün İstanbul Aile Mahkemesinde görülen dava ile kısa sürede biten evlilik ile ilgili olarak, evlilik birliğinin devam etmesine imkan kalmadığına yönelik açıklamalar yapıldı.

Kesinleştirme Kararı Alınmadan Barışmışlardı

2013 yılında sade bir tören ile hayatlarını birleştiren güzel oyuncu Nur Fettahoğlu ile iş insanı Levent Veziroğlu hakkında 2015 yılında boşanacaklarına yönelik iddialar ortaya atılmıştı. Sorular sorulara “ Bende bunu sizden duydum evliliğimde kesinlikle bir sorun yok” cevabı Fettahoğlu tarafından verilmişti. Yapılan açıklamaya rağmen çiftin kısa bir süre sonra anlaşmalı olarak boşandıkları ortaya çıktı. Boşanmanın gerçekleşmesi üzerine kesinleşme kararı alınmadan evliliklerini devam ettirme kararı alan çift barışmış, evliliklerine ikinci bir şans vermişlerdi. Çiftin 2016 yılında bir kız çocukları dünyaya geldi.

Celse 5 Dakikada Bitti

Magazin gündeminde yer alan habere göre Fettahoğlu- Veziroğlu ikilisi dün İstanbul Aile Mahkemesinde görülen 5 dakikalık celse ile evliliklerini ikinci kez sonlandırdılar. Anlaşmalı olarak gerçekleştiren dava ile çiftin çocuklarının velayeti anne Nur Fettahoğlu’na verildi. Gazetecilere görüntü vermek istemeyen Fettahoğlu, mahkeme salonuna hakimin kullandığı arka kapıdan girip çıkarken, çok üzgün olduğunu gerekli açıklamanın daha sonra yapılacağını belirtti.

Nur Fettahoğlu Kimdir?

12 kasım 1980 yılında Almanya’da doğan güzel oyuncu rol aldığı Aşk-ı Memmu, Babil ve Muhteşem Yüzyıl gibi başarılı projeler ile adından söz ettirmeyi başardı. Önemli karakterlere can veren oyuncu hayran kitlesini arttırdı.