EKONOMİ
Giriş Tarihi : 19-04-2021 18:29   Güncelleme : 19-04-2021 18:29

Kredi Borçları Olanlara Fırsat! QNB Finansbank Borç Transferi Kredisi Sunuyor!

Nisan ayında QNB Finansbak kredi borçlarını tek bir çatı altında toplayarak ve yapılandırarak ödemek isteyenlere borç transferi kredisi sunuyor. Bu kredide ise avantajlı faiz oranlarını gündeme taşıyor.

Kredi Borçları Olanlara Fırsat! QNB Finansbank Borç Transferi Kredisi Sunuyor!

2021 Nisan ayında kredi borçlarını ödeyemeyen ve birden fazla borcu olan kişiler QNB Finansbank’ın borç transferi kredisine başvuru gerçekleştirebilecekler. Kredilerin borçları avantajlı faiz oranı ve vade süresi kapsamından tek bir çatı altında toplanıyor. Ardından geçmiş borçlar sistemden kalkarken, yeni kredi daha uygun aylık ödeme taksitleri ile karşılanıyor.

Toplamda 10 Bin TL Eden Kredi Borçlarını Birleştirme

Nisan ayı QNB Finansbank borç transferi kredisinde, kişinin kalan kredi borçlarının %1,64 faiz oranlı bir krediye çevrileceği açıklandı. 36 ay vade tanımlanacak olan kredi modeli için 10 bin TL’lik birikmiş kredi borcu QNB Finasbank sistemlerine geçirilebilecek. Bu kapsamda 10 bin TL’lik kredi borcu aylık 390.32 TL’lik taksitler ile ödenebilecek.

Toplamda 20 Bin TL’lik Kredi Borçlarını Birleştirme

QNB Finansbak borç taşıma kredisinden yararlanmak için bir krediye ait olan 20 bin TL’lik borç için başvuru iletilebiliyor. Kişi toplamda 20 bin TL olan kredi borçlarını QNB Finansbank çatısı altından birleştirirse, 36 ay vadede borçları ödeme imkanından yararlanacak. Birleşen tek bir kredinin aylık ödeme planı taksitleri 758 TL olacak. Kredi faiz oranı ise bu sefer %1,48 olarak esas alınacak.

Borç Taşıma Kredisine Başvuru Şartları

QNB Finansbank borç taşıma kredisinden yararlanmak için TC vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak ve maaşa sahip olmak gerekiyor. Bu birleştirici kredi için başvurular QNB Finansbank şubelerinden evrak teslimi ile kabul ediliyor.

Kişi TC kimlik kartı, maaş bordrosu veya gelir belgesi, ismine düzenlenmiş bir adet fatura ile kendine en yakın QNB Finansbank şubesine gidecek. Kredi departmanı müşteri temsilcilerine evraklar iletilip, sahip olunan borç bakiyelerinin tek çatı altında toplanması talep edilecek. Ardından başvuru formu dolduruluyor.

Onay Ne Zaman Alınır?

Kredinin başvuru onayı ise şartlara uygunluk sağlayanlara aynı gün şubede veriliyor. Kişi ilk ayda belirtilmiş olan tarihten itibaren artık sadece tek bir kredi borcuna sahip oluyor. Ödemeleri ise ilk aydan itibaren yapmaya başlıyor.

QNB FİNANSBANK BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ İÇİN TIKLAYINIZ.