MAGAZİN
Giriş Tarihi : 20-02-2021 13:05   Güncelleme : 20-02-2021 13:05

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51. Bölümde Neler Oldu?

Ordu’da çekimleri yapılan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Cezmi Baskın, Ferda Kaynar gibi isimler rol almaktadır. Romantik komedi ve macera dolu bir aşk hikayesini evlerimize taşıyan Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51. Bölümde Neler Oldu?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51. Bölümde Neler Oldu?

Yapımcılığını Süreç Filmin üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Kuzey ve Yıldız adlı birbirine kavuşmamış iki aşığın hikayesi konu edinilmektedir. Komik olayları konu edinen Kuzey Yıldızı İlk Aşk Son Bölüm de yaşananlar oldukça ilgi çekici.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Son Bölümde Neler Oldu?

Kuzey ve Yıldız’a son bölümde nazar değdi. Çiçeği burnunda evli olan aşklarımız büyük bir sınavla sınandı. Kuzey, bir daha aynı korkuyu yaşamak, aynı riski almamak için aldığı yüksek tedbirleri iki katına çıkaracaktır. Bu tedbirlerin alınmasının en büyük sebebi kaynana Emine’dir. Yıldız’ın korumacıları bir iken iki olmuştur. Yalnız bu koruma sadece Yıldız’a değil evde yaşayan diğer kişilere de kök söktürecektir. Fakat Kuzey’i bekleyen sürpriz en sondadır. Kuzey’in buna hazırlıklı olması gerekiyor.