MAGAZİN
Giriş Tarihi : 29-03-2021 16:02   Güncelleme : 29-03-2021 16:02

Masumlar Apartmanı Dizinde Önemli Karar Alındı! Dizi Takipçileri Şok Yaşadı

TRT 1 ekranlarında her Salı günü izleyici ile buluşan ve geniş kesimler tarafından takip edilen Masumlar Apartmanı dizisi için önemli bir karar alındı. Dizide yaşanacak yeni gelişme dizinin takipçilerini çok şaşırtacak.

Masumlar Apartmanı Dizinde Önemli Karar Alındı! Dizi Takipçileri Şok Yaşadı

Salı günleri TRT1 ekranlarında sevenleri ile buluşan Masumlar Apartmanı yayınlandığı ilk günden itibaren odak noktası olmayı sürdürüyor. Yarın yayınlanacak yeni bölümünde dizinin akışı için çok önemli gelişmeler yaşanacak. Alınan kararlar dizinin yeni bölümlerini de etkileyecek. Dizide Gülben karakterine hayat veren Merve Dizdar artık dizide daha fazla görünecek. Alınan kulis bilgilerine göre senaristler bu karakterin daha fazla dizide olmasına karar verdiler.

Gülben karakterinde önemli bir değişimin yaşanacağı haberi verilirken Safiye, Naci’nin gidişi sonrasında eski günlerine dönüş yapabilecek. Fakat Gülben karakterinin çok farklı olması planlanıyor. Bu sayede diziyi takip edenler Gülben karakterini daha çok görmüş olacaklar.

Dizinin Yeni Bölümü Merakla Bekleniyor

30 Mart Salı günü TRT1 ekranlarında takipçileri ile buluşacak olan dizinin yeni bölümden itibaren Gülben karakterindeki değişimler yakından takip edilecek. Dizinin yeni bölümünde İnci henüz Han’ın psikiyatri odasında yaptığı kahkahaların etkisinden sıyrılmamışken Han’ın rahat tavırları da kendisini endişe edecektir. Gülben ise öğlen uykusunda yine rahatsızlık yaşayacak fakat yeni bir karar alacak. Bu karar ise sadece Gülben’i değil tüm hikayeyi etkileyecektir. Gülben büyük bir değişim yaşamasına rağmen bu karar sadece kendisini değil, tüm öyküye de etkide bulunacak.

Gülben Yeni Hali ile Görülecek

Dizinin en çok dikkat çeken karakterlerinden olan Gülben’in şimdiye kadar sürdürdüğü umut ve sevgi dolu beklentilerin de değişiklik yaşanması amaçlanıyor. Aynı zamanda kardeşi Safiye de bu değişiklikten payına düşeni alacak. Safiye, Gülben’i kararından döndürmek için çaba gösterirken bu esnada Han ve İnci’nin olaya müdahale etmesi de olayları çok daha fazla karıştırmış olacak. Tüm bu olaylar yaşanırken Neriman’ın beklenmedik şekilde gelişen planını devreye sokması da daha büyük sorunları beraberinde getirmeyi amaçlayacak ve dizi daha karmaşık bir hale dönüşecek. Dizinin merakla beklenen 28. Bölümü yarın saat 20.00’de severleri ile buluşacak.