GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-03-2021 09:40   Güncelleme : 24-03-2021 09:46

Masumlar Apartmanı Milyonları Hüngür Hüngür Ağlattı: Naci Öldü Mü?

Her hafta Salı akşamları TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı izleyenleri gözyaşlarına boğdu. Dizide Safiye’nin çocukluk aşkı Naci’nin ölüm haberi dün akşamki bölümünde şok etkisi yarattı.

Masumlar Apartmanı Milyonları Hüngür Hüngür Ağlattı: Naci Öldü Mü?

TRT 1 ekranlarında seyircisi ile buluşan sevilen dizi Masumlar apartmanı unutulmayacak bir bölüme daha imza attı. Kadrosunda Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve Ezgi Mola gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi bu haftada seyircisini ekrana kilitledi. Dizide Safiye karakterinin sevgilisi canlandıran Naci karakterinin ölüp ölmediği merak ediliyor.

“Böyle Bitmemeliydi” Yorumu Yapıldı

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde Safiye’ye veda eden Naci bu hafta dizinin ilk ve son sahnelerinde seyirci karşısına çıktı.  Ankara’ya gitmek üzere bindiği trenden Safiye’yi gördüğü için inen Naci, Safiye’ye kendi istediği için gittiğini söyledi. Bölüm boyunca bir daha görünmeyen Naci bölümün final sahnesi ile izleyicilerini dehşete düşürdü. Bölümün ardından Naci öldü mü soruları sorulmaya başlandı. Naci sayesinde iyileşmeye başlayan Safiye evdeki hayatına geri dönerken, Masumlar Apartmanı izleyici “böyle bitmemeliydi” yorumunda bulundu. Bölümün final sahnesi ile izleyiciye veda eden Naci, hafızalarda yer edindi.

İlk Veda Safiye’den Geldi

Masumlar Apartmanı dizisinde Naci karakterinin sevgilisine hayat veren başarılı oyuncu Ezgi Mola, rol arkadaşına paylaştığı fotoğraf ile veda etti. Mola, “Sen de unutma beni, unutama beni Tansel’cim” mesajı eşliğinde dizinin bir sahnesinde çekilmiş fotoğrafı sevenleri ile paylaştı.  Dizide canlandırdığı Naci karakteri ile başarılı bir performans sergileyen Tansel Öngel, gösterdiği performans ve akıllarda kalan Safiye- Naci sahneleri ardından izleyicilerin gözdesi haline gelmişti.

Tansel Öngel Kimdir?

Meraklı izleyiciler tarafından araştırılmaya başlanan Tansel Öngel, 24 Eylül 1976 yılında Kilis’te dünyaya geldi. Annesi ve babası öğretmen olan Öngel, Ankara’da büyüdü. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarında Tiyatro eğitim alan Öngel, mezun olduğu 2000 yılında Trabzon Devlet Tiyatrosunda görev aldı.

2004 yılından bu yana birçok dizi ve projede yer alan başarılı oyuncu Osman Sınav ve Mahsun Kırmızıgül gibi başarılı yönetmenlerin yanında birbirinden başarılı oyuncular ile kamera karşısına geçti.