SPOR
Giriş Tarihi : 11-02-2021 15:03   Güncelleme : 11-02-2021 15:03

Mesut Özil Umarım Başarısız Olur Diyen Josef De Souza!

Son zamanlarda çok fazla adından bahsedilen Mesut Özil ile ilgili yeni çalışmalar ve söylentiler var. Bunlardan biri de Souza’dan geliyor. Beşiktaş'ın Brezilyalı orta saha oyuncusu Josef de Souza, Mesut Özil'i durdurmak için her şeyi yapacağını söyledi.

Mesut Özil Umarım Başarısız Olur Diyen Josef De Souza!

Son zamanlarda çok fazla adından bahsedilen Mesut Özil ile ilgili yeni çalışmalar ve söylentiler var. Bunlardan biri de Souza’dan geliyor. Beşiktaş'ın Brezilyalı orta saha oyuncusu Josef de Souza, Mesut Özil'i durdurmak için her şeyi yapacağını söyledi. Bu yüzden de ilgiyi üzerine çekti. Zira kendine has bir söylentide bulunan Souza, bu durumun da toparlanması gerektiğini savunuyor. Ortaya koyduğu futbolla Beşiktaşlı taraftarların sevgilisi haline gelen Josef de Souza, Brezilya basınına konuştu. Fenerbahçe'nin yeni transferi Mesut Özil hakkında yorum yapan tecrübeli orta saha oyuncusu, ilginç sözler sarf etti. Josef'in sözleri şu şekilde:

"Tekrar büyük bir ligde oynamak istedim ve bana kapıyı açan Beşiktaş oldu. Bir şampiyonluk kazanmak istiyordum ve Fenerbahçe'de geçirdiğim üç senede bunu başaramadım. Hep talihsizlik oldu. Ama buraya değerimi göstermeye geldim. Herkes, Şampiyonlar Ligi'nde oynama şansı edinmek için asıl önceliğin Türkiye şampiyonluğu olduğunu ve bu rekabetin çok daha ağır bastığını biliyor. Lakin şampiyonluk, şampiyonluktur."

Mesut Özil Umarım Ki Bir Şey Yapamaz!

Türkiye Ligi’ne harika oyuncuların gelmesi oldukça iyi bir durum diyen Souza, Mesut Özil’in başarılı olduğunu ve ona karşı etkili olabilmek için çok çalışacağını söylüyor. Bu yüzden de umarım bir şey yapamaz diyor.