MAGAZİN
Giriş Tarihi : 29-03-2021 12:03   Güncelleme : 29-03-2021 12:03

Milli Futbolcu Ozan Tufan'ın Düğün Tarihi Belli Oldu!

Fenerbahçe’de forma giyen ünlü futbolcu Ozan Tufan’ın düğün tarihi belli oldu. Tufan, 31 Mart günü Çırağan Sarayı’nda yapılacak olan düğün ile dünya evine girecek. Rojin Haspolat ve Ozan Tufan’ın nilah şahitliğini ise Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile yeni teknik direktör Emre Belözoğlu yapacaklar.

Milli Futbolcu Ozan Tufan'ın Düğün Tarihi Belli Oldu!

2015 yılından beri Fenerbahçe’de forma giyen, özellikle milli maçta rakip takımın filelerini havalandırdığı gol ile gündeme gelen Ozan Tufan ve nişanlısı Rojin Haspolat 31 Mart Çarşamba günü dünya evine giriyorlar. Ünlü futbolcunun nikah şahitliğini ise Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile takıma yeni teknik direktör olarak atanan Emre Belözoğlu yapacaklar. Çırağan Sarayı’nda düzenlenecek nikah töreni ile gerçekleşecek düğüne virüs önlemleri yüzünden sınırlı sayıda davetli çağrıldı.

2 yılı aşkın bir süredir birlikte olduğu Rojin Haspolat ile geçen Ağustos ayında nişanlanan Tufan, yaklaşık 1 yıldır evlilik hazırlığı yapmaktaydı. Ali Koç’un devreye girerek çiftin nişanlanmasını sağladığı haberleri de yine bu dönemde kamuoyuna yansıtılmıştı. Hazırlıklarını sonunda tamamlayan çift 31 Mart Çarşamba günü böylece evlenmiş olacaklar.

Evlilik Teklifini Sosyal Medyadan Duyurmuştu

Başarılı futbolcu Ozan Tufan, geçen Haziran ayında sevgilisi Rojin Haspolat için evlilik teklifini sosyal medya hesabı üzerinden açıklamıştı. Evlilik teklifi için büyük ve gösterişli bir tören hazırlayan Tufan, bir yat kiralamış, yat içerisine gül yaprakları ve mumlar ile evlilik teklifi için romantik bir ortam yaratmıştı. Evlilik teklif ettiği anları da sosyal medya hesabından paylaşan Tufan, takipçileri tarafından da tebrik edilmişti. Yapılan evlilik teklifine ise Haspolat büyük bir sevinç göstererek evet demişti.

En Büyük Desteği Sunuyor

Yaklaşık 2 yıldır birlikte olan çift özellikle sosyal medya hesaplarından uyumlarını gösterecek paylaşımlar ile öne çıkıyorlar. Ünlü futbolcu Ozan Tufan’ın en büyük destekçisi olarak görülen Rojin Haspolat, Tufan’ın mücadele edeceği her maç öncesinde sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulunuyor. Özellikle en son oynanan Türkiye – Norveç maçında aralıklarla paylaşımlar yapmış ve takıma ve nişanlısına verdiği desteği göstermişti. Çiftin düğünleri sonrasında balayı planları ise henüz açıklanmadı.