MAGAZİN
Giriş Tarihi : 13-02-2021 12:29   Güncelleme : 13-02-2021 12:29

Mucize Doktor 49. Bölümde Neler Oldu? Mucize Doktor 50. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor 49. Bölümüyle sevenleriyle buluştu. Yusuf Pirhasan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Mucize Doktor dizisi ilgiyle takip edilmeye devam ediliyor. 50. Bölümüyle ekranlara gelecek Mucize Doktor da yaşananlar merak konusu oldu.

Mucize Doktor 49. Bölümde Neler Oldu? Mucize Doktor 50. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Mucize Doktor dizisi 49. bölümüyle ekranlara geldi. Yayınlanan son bölümden sonra yeni bölüm fragmanı seyirci tarafından merak içerisinde araştırılıyor. Başrolünü Ali Vefa'nın oynadığı ve Taner Ölmez'in üstlendiği Mucize Doktor Yeni Bölüm Fragmanı yayınlandı Mı? Mucize Doktor 49. Bölümde Neler Oldu? 

Mucize Doktor 49. Bölümde Neler Oldu? 

Mucize Doktor 49. Bölümde yaşananlar seyirciyi etkilemeye yetti. Acilde karşı karşıya gelen iki düşmen ailenin arasındaki sorun tüm hastaneyi etkiler. En üst düzeye çıkarılan güvenlik önlemlerine rağmen herkes patlama noktasına gelirken Ali'nin aklında olan tek şey Ezo'dur. Adil, Ali'ye arkadaşlarını geri vermeye karar verecektir. Tam da bu sırada hastanede biriken ortak nefret kendini bulur. Fakat bu hedef hiç beklenmeyen masum biridir. 

Mucize Doktor 50. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? 

Mucize Doktor 50. Bölüm Fragmanı henüz yayınlanmadı. 18 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00 da FOX TV ekranlarında yayınlanacak. Yayınlandığı takdirde haberust.com olarak sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Bizi takipte kalın.