MAGAZİN
Giriş Tarihi : 18-02-2021 18:01   Güncelleme : 18-02-2021 17:05

Mucize Doktor Ali Vefa Ölüyor Mu? Taner Ölmez Diziden Ayrılıyor Mu?

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa karakterini canlandıran Taner Ölmez’in kadroya veda edeceği iddia edildi. Peki, Ali Vefa Ölüyor Mu? Taner Ölmez Diziden Ayrılıyor Mu?

Mucize Doktor Ali Vefa Ölüyor Mu? Taner Ölmez Diziden Ayrılıyor Mu?

Perşembe akşamları FOX TV’nin vazgeçilmez dizisi Mucize Doktor’da flaş bir ayrılık iddiası gündeme geldi. Adil Hoca öldükten sonra bir acı çeken Ali Vefa, Vuslat tarafından ölüme terk ediliyor. Peki, Ali Vefa Ölüyor Mu?

Ali Vefa Ölüyor Mu?

MEF Yapım imzasına sahip ve yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun üstlendiği, senaryosunu Pınar Bulut ve Onur Koralp’ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu FOX TV’nin sevilen dizisi Mucize Doktor’da flaş ayrılık yaşandı. Bildiğiniz üzere usta oyuncu Reha Özcan kadrodan ayrılmıştı. Reha Özcan, dizide Adil Erinç karakterini canlandırıyordu. Adil Hoca öldükten sonra Ali Vefa acı çekmişti. Bu durum karşısında kendini toparlayamayan Ali Vefa’nın yeni bölüm fragmanındaki görüntüleri seyircilerini hayrete düşürdü. Ali Vefa’nın yoğun bakımda olması, seyirciler tarafından Ali Vefa Ölecek Mi? Sorusunun sorulmasını gündeme getirdi.

Ali Vefa karakterini canlandıran Taner Ölmez’in diziye veda edeceği iddiaları gündeme gelse de henüz bir ayrılık açıklaması yapımcılar tarafından gelmedi. Bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde ortaya çıkacak. Mucize Doktor her Perşembe saat 20.00 de FOX TV ekranlarında yayınlanıyor.