MAGAZİN
Giriş Tarihi : 22-04-2021 15:09   Güncelleme : 22-04-2021 15:09

Mucize Doktor'da Final mi Yaşanacak, Son Gelişmeler Neler?

Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan ve ekranların sevilen dizisi Mucize Doktor’da son haftalarda reyting düşüşü yaşanıyor. Perşembe günleri izleyici ile buluşan dizinin son haftalardaki kötü gidişatı ise izleyicilerde dizinin final mi yapacağına yönelik endişelerin artmasına neden oldu. İzleyicilerde oluşan korku ise sosyal medyada kendisine yer buldu.

Mucize Doktor'da Final mi Yaşanacak, Son Gelişmeler Neler?

Başrollerinde  Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Murat Aygen, Zerrin Tekindor gibi isimlerin bulunduğu ve Taner Ölmez’in başarılı performansı ile dikkat çeken, milyonları ekran başına toplayan Mucize Doktor dizisinde son haftalarda yaşanan gelişmeler sosyal medyada gündem oldu.

Mucize Doktor Final mi Yapacak?

Hem hikayesi hem de oyunculuk performanslarının dikkat çektiği dizide herhangi bir kalite kaybı yaşanmıyor. Fakat izleyiciler ikinci sezonun sonundaki farklı projeleri görünce diğer yapımlara şans vermeye başladılar ve bu durum da Mucize Doktor’un daha önceden almakta olduğu reytinglerin düşmesine neden oluyor. En son yayınlanan bölümde dizi, şimdiye kadar aldığı en kötü reyting sonuçlarını aldı.

Düşüş yaşamaya başlayan dizinin karşısında özellikle Bir Zamanlar Çukurova, Bir Zamanlar Kıbrıs, Camdaki Kız gibi diziler bulunduğu için reyting oranlarının artması da güçleşiyor. Bu yapımlar arasında istediği başarıyı elde edemeyen dizinin yakın zamanda final yapacağı düşüncesi de izleyiciler arasında endişe yarattı.

Sosyal Medyadan Çağrı Yapılıyor

Dizinin takipçileri reyting oranlarının düşmesi kapsamında Fox TV’ye sosyal medya üzerinden çağrıda bulunuyorlar. Dizinin yayından kaldırılmaması gerektiğini ve konusu itibariyle çok ilgi çeken bir dizi olduğunu söyleyen izleyiciler, gerekli olması halinde dizinin yayın gününün değişmesini istiyorlar. Kulislerden alınan bilgiler de dizinin takipçilerinin yüreğine su serpecek yönde. Kanal yönetiminin şimdilik dizi hakkında final kararı almadığı ve dizinin kendi gününde yayınlanmaya devam edeceği bilgileri öğrenildi.

Dizide yaşanan son bölümlerdeki düşüşe rağmen bu durumun şimdilik yayın akışını engellemeyeceği haberinin alınması dizinin takipçilerini rahatlatabilir. Ancak yine de reytinglerin bir süre daha düşük gitmesi durumunda kanal yönetimi tarafından öncelikle dizinin yayın günü değiştirilebilecek ve ardından da yayından kaldırma durumu gündeme gelebilecek. Dizinin 59’uncu bölümü ise bu akşam yayınlanacak.