MAGAZİN
Giriş Tarihi : 20-03-2021 15:59   Güncelleme : 20-03-2021 15:59

Müge Anlı ile Yollarını Ayıran Arif Verimli Olayın İç Yüzünü Anlattı

Prof. Dr. Arif Verimli ATV’nin Fenomen programı sunan ‘’Müge Anlı ile Sert 14 yıllık birliktelikten sonra ayrılmama kararı aldıklarını Sosyal medya üzerinden duyurdu.

Müge Anlı ile Yollarını Ayıran Arif Verimli Olayın İç Yüzünü Anlattı

Müge Anlı ile Yollarını Ayıran Arif verimli Olayın İç Yüzünü Anlattı

Prof. Dr. Arif Verimli ATV’nin Fenomen programı sunan ‘’Müge Anlı ile Sert 14 yıllık birliktelikten sonra ayrılmama kararı aldıklarını Sosyal medya üzerinden duyurdu. Twitter hesabından Pucca’nın paylaşımına yanıt veren Verimli ‘’Ben kimse ile küs kalmam fakat asla dönmem de gidince. İnanın ayrılığımın gizli bir hikayesi bulunmuyor’’ ifadelerini kullandı.

Her Anını Kaçırmadan Dikkatle İzlerim  

Pucca, resmi hesabından ‘’Müge Anlı ve Arif Verimli hoca küsmesinin detayını anlattı. Gizli kamera görüntüleri ile toplam 4 saat video olsa, yemin ederim bir saniyesini kaçırmadan izlerim. Öyle boş bir hayat düşünün işte’’ paylaşımında bulundu. Bunun üzerine Verimli Pucca’nın paylaşımına ‘’Ben kimse ile küsmem hatta küs kalamam asla dönmem de gidince. Umarım anlaşılır bir şekilde açıklamışımdır. Etik değerlere ya da deontolojik bir çizgiye müdahale edilme durumunda hiçbir yerde durmam. Çok konuşanın çok bilen olmadığını söyleyebilirim. Sevgilerimle cevabını verdi.

Programda Neler Yaşanmıştı?

Canlı yayında Müge Anlı’nın ele aldığı bir konu sonrasın da Arif Verimli’ye, ‘’Arif Hocam biz ne yapalım? Bakırköy Devlet Hastanesi’ne mi götürmemizi bekliyorsunuz’’ sorusunu sormuştu. Tepkili soru üzerine Verimli, Şevki Sözen’e imada bulunarak gönderme yaptı. Bunun üzerine Arif Verimli’nin sert çıkması üzerine Fenomen programda gergin dolu anlar yaşanmıştı. Bu gerginlik sonrası yayın fazla uzatılmadı. Müge Anlı, yaşanan ayrılık haberini 27 Ocak yayınlanan canlı programda ekran karşısındakilere verdi. Müge Anlı, Arif Verimli’nin ertelenemeyecek işlerinden dolayı aralarının eskisi gibi olmayacağını belirtmişti.

Arif Verimli’den Açıklama

ATV’nin Müge Anlı ile Tatlı Sert fenomen programında Psikiyatristi Prof. Dr. Arif Verimli sosyal medya hesabından veda açıklaması yaptı. Yaptığı açıklamada “13 yıl kadar programın danışmanlığını yaptım. Kararım neticesinde Müge Anlı ile Tatlı Sert programından kendi isteğim ile ayrıldığımı belirtmek isterim” İfadesini kullandı. Verimli programdan ayrılma nedenini ise sağlığını gerekçe gösterdi. 13 yılda çok yoruldum. Dinlenmeye ihtiyacım var dedi.

27 Ocak tarihli bölümde stüdyoda yerini almayan Verimli için, Müge Anlı ertelenemeyecek işleri nedeniyle aramızda olmayacak. İfadelerini kullandı.