MAGAZİN
Giriş Tarihi : 10-03-2021 22:49   Güncelleme : 10-03-2021 22:49

Müge Anlı’da Aranan Adem Bozkurt Ölü Bulundu

Adem Bozkurt Müge Anlı’da aranıyordu. Kayıp olan adam için yakınları Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurmuştu. Ancak soruşturma sürerken Adem Bozkurt’un cesedine ölü olarak ulaşıldı. Adem Bozkurt’a sağ olarak ulaşılacağını düşünen yakınları ise yıkıldı

Müge Anlı’da Aranan Adem Bozkurt Ölü Bulundu

Müge Anlı’da Aranan Adem Bozkurt Ölü Bulundu

Adem Bozkurt Müge Anlı’da aranıyordu. Kayıp olan adam için yakınları Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurmuştu. Ancak soruşturma sürerken Adem Bozkurt’un cesedine ölü olarak ulaşıldı. Adem Bozkurt’a sağ olarak ulaşılacağını düşünen yakınları ise yıkıldı.

Samsun’da evinden ayrıldıktan sonra 5 gün boyunca haber alınamayan Adem Bozkurt hakkında yakınları Jandarma Komutanlığına kayıp başvurusunda bulundu. Jandarma Komutanlığının çalışmaları sürerken Adem Bozkurtd’un yakınları Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldılar ve Müge Anlı’dan yardım istediler.

Eşi ve Kızı Müge Anlı’da Adem Bozkurt’u Arıyordu

Adem Bozkurt’un eşi ve kızı Müge Anlı’da Adem Bozkurt’u arıyordu. Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında Adem Bozkurt’unn evinden “bir misafirim var” diyerek ayrıldığı ve arabasını park ettikten sonra başka bir araca binerek uzaklaştığı tespit edildi. Ayrıca Adem Bozkurt’un kumar oynadığı ve bir hafta on gün önce biriyle tanıştığı bu kişinin şüpheliler arasında bulunduğu tespit edildi.

Programda Müge Anlı tarafından aranan Adem Bozkurt’un cesedine ihbar üzerine Jandarma Komutanlığı ekiplerince ulaşıldı. Jandarma komutanlığı ekipleri tarafından ulaşılan erkek cesedinin Adem Bozkurt’a ait olduğu ve ateşli silah ile öldürüldüğü tespit edildi.

48 yaşında olan Adem Bozkurt’un arkadaşı Mustafa Ulusoy canlı yayına telefon ile bağlandı. Mustafa Ulusoy canlı yayında Adem Bozkurt’un yeni tanıştığı kişi hakkında; “Kaldıramayacağımız kelimelerle küfretti.” Dedi.