MAGAZİN
Giriş Tarihi : 27-03-2021 12:06   Güncelleme : 27-03-2021 12:06

Murat Ceylan Tescilli Aşkını İlan Etti! Paylaşım Dikkatlerden Kaçmadı

Survivor yarışmasında kazandığı başarı ve popülerlik ile magazin gündeminde sık sık yer alan yakışıklı sunucu Murat Ceylan, şimdi de aşkı ile gündeme geldi. Ceylan, Mıss Turkey 2017 ikincisi Pınar Tartan ile yaşadığı ilişkisini sevgilisinin doğum gününü kutladığı siyah- beyaz fotoğraf ile hayranlarına duyurdu.

Murat Ceylan Tescilli Aşkını İlan Etti! Paylaşım Dikkatlerden Kaçmadı

TV8’de heyecan dolu bölümleri ile ekrana gelen Survıvor yarışmasında sunuculuk yapan Ceylan, Survivor’da yarıştığı dönemde yakışıklılığı ile dikkat çekmiş, büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştı. Hayran bırakan giyim tarzı ile takipçilerinin gözetiminde olan Ceylan bu kez güzel sevgilisi ile magazin gündeminde yer aldı.  Özel hayatı ile dikkatleri üzerine çeken Ceylan, sevgilisi Mıss Turkey 2017 ikincisi Pınar Tartan ile paylaştığı fotoğraf sonrası yorum yağmuruna tutuldu. Aşklarını sosyal medya hesapları üzerinden duyuran ikili kendi hesaplarında romantik paylaşımlara yer verdi.

İlk Kare Geldi! Aşk Bir Süredir Sürüyor

Sunuculuğunu yaptığı Survivor yarışması nedeniyle Dominik Cumhuriyeti’nde bulunan Ceylan, aşkını sevgilisi Pınar Tartan’ın doğum gününü kutlamak için yaptığı paylaşım ile duyurdu. Yeni aşk adıyla gündeme düşen ilişkinin bir süredir devam ettiği öğrenildi.  31 yaşındaki yakışıklı sunucu yaptığı siyah-beyaz romantik paylaşımı ile hayranlarından tam not aldı. İkilinin birlikte çekilmiş pozlarının olduğu fotoğrafa Ceylan’ın hayranları tarafından birçok yorum yapıldı. Ceylan paylaştığı romantik fotoğrafına “iyi ki doğdun, İyi ki sen “ ifadelerine yer verdi.

Tartan’dan Romantik Paylaşıma Cevap Gecikmedi

Sevgilisi Murat Ceylan’ın kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma karşılık Pınar Tartan’dan gecikmedi. Sevgilisinin güzel cümlelerine kalp emojisi ile karşılık veren 24 yaşındaki tescilli güzel Pınar Tartan, Ceylan’ın gönderisini kendi hesabından paylaştı. Karşılıklı olarak aşklarını ilan eden ikiliye beğeniler yağdı.

Murat Ceylan Kimdir?

Murat Ceylan, 15 mayıs 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.  2013 yılında Panama’da yapılan Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışması ile tanınan Ceylan farklı yarışmalarda da yer aldı. Kendine ait bir albümü de bulunan Ceylan, 2016 yılında Familya adlı dizide rol aldı. 31 yaşındaki yakışıklı sunucu son dönemde TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020 yarışmasında sunuculuk yapıyor.