MAGAZİN
Giriş Tarihi : 26-03-2021 21:09   Güncelleme : 26-03-2021 21:09

Neslihan Atagül'den Cevap Geldi! Sağlığım Daha Kıymetliydi

Yaşadığı sağlık soruları nedeniyle rol aldığı diziden ani bir kararla ayrılan Neslihan Atagül, eleştirilere hedef olmuştu. Atagül yaptığı paylaşımının altına bir takipçisinin yaptığı “Ben sana küsüm” yorumuna "Ne yapayım. Sağlığım daha kıymetliydi.” cevabı ile magazin gündemine oturdu.

Neslihan Atagül'den Cevap Geldi! Sağlığım Daha Kıymetliydi

Sefirin Kızı dizisinde Nare karakterine hayat veren Neslihan Atagül, ani bir karar ile diziden ayrılmıştı. Yaşadığı bağırsak sendromu nedeniyle dinlenmesi gerektiğini belirten Atagül’e bazı olumsuz yorumlar yapılmış, diziden ayrılmasına ilişkin iddialar ortaya atılmıştı. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımın altına gelen yoruma cevap veren Atagül,  dikkatleri bir kez daha üzerine çekti. Atagül takipçisinden gelen “Sefirin Kızı’ndan ayrıldığın için küsüm ben sana “ yorumuna “ Ne yapayım. Sağlığım daha kıymetliydi” cevabını verdi.

“Biraz Dinlenmeye İhtiyacım Var”

Hayat verdiği Nare karakteri ile başrolde yer alan Atagül, yaşadığı bağırsak sendromu hastalığı nedeniyle diziden ayrılma kararı vermişti. Yaşadığı hastalık nedeniyle çok çabuk yorulduğunu, set ortamının çalışma saatlerinin fazla olduğunu belirten Atagül, biraz dinlenmesi gerektiğini belirtti. Günden güne daha iyi olduğunu sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar ile ifade eden Atagül, kendisini yormamaya çalıştığını ifade etti. Geçtiğimiz günlerde sağlık durumu il ilgili açıklama yapan Atagül, ”Artık daha iyiyim tabii. Dinleniyorum, kendimi yormayacak şeyler yapıyorum. Ama daha iyiyim” ifadelerini kullandı.

Atagül’ün Etik Dışı Davrandığı İddia Edilmişti

Merak uyandıran senaryosu ile her hafta pazartesi akşamları Star TV ekranlarında seyircisi ile buluşan Sefirin Kızı dizisinden ani bir kararla ayrılması üzerine ünlü oyuncu hakkında farklı iddialar ortaya atılmıştı. Başrollerini Engin Akyürek ile paylaştığı diziden ayrılan Atagül’ün etik dışı davrandığı ve hastalığını bahane ettiği söylentileri magazin gündeminde konuşulmuştu. İddialar ile birlikte “Kavga ettiler ve işi bırakmak istedi ama tazminat ödememek için rapor aldı” yorumları yapılmıştı.

Neslihan Atagül Kimdir?

20 Ağustos 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 28 yaşındaki güzel oyuncu Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünde eğitim aldı. Atagül, bugüne kadar Kara Sevda, Fatih Harbiye gibi dizilerin yanında Senden Bana Kalan adlı sinema filmi ile sevenleri ile buluştu.