EKONOMİ
Giriş Tarihi : 20-04-2021 20:07   Güncelleme : 20-04-2021 20:07

Nisan’da Kamu Bankası’ndan İhtiyaç Kredisi Alacaklara Müjde! Vakıfbank Avantajlı Faiz Oranı Sundu!

Nisan ayında kamu banklarından ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için Vakıfbank %1,51 faiz oranını uyguluyor. Bu faiz oranı ile Halkbank ve Ziraat Banksı ihtiyaç kredilerinden çok daha uygun aylık taksitleri sunuyor.

Nisan’da Kamu Bankası’ndan İhtiyaç Kredisi Alacaklara Müjde! Vakıfbank Avantajlı Faiz Oranı Sundu!

2021 yılının Nisan ayında Vakıfbank %1,51 oranındaki düşük faizi, ihtiyaç kredilerini kullandırırken esas alıyor. İhtiyaç kredisini kamu bankalarından almak isteyen vatandaşlar için Ziraat ve Halbank’a göre çok daha düşük aylık ödeme planı taksitleri sunuyor.

10 Bin TL Vakıfbank Kredisi Ödeme Planı

Nisan ayında Vakıfbank’tan 10 bin TL ihtiyaç kredisi almak isteyenler, maksimum 36 ay vadeden ve %1,51 faiz oranından yararlanacaklar. Kredilerinin aylık ödeme planı taksitleri ise 381 TL olarak hesaplanıyor. Bu avantajlı ihtiyaç kredisine başvurular ise Vakıfbank şubelerinden yapılıyor.

Vakıfbank Kredisinin Aylık Taksit Fırsatı

Nisan ayında Halkbank 383 TL aylık taksitler üzerinden, Ziraat Bankası ise 383 TL taksitler üzerinden 10 bin TL ihtiyaç kredisi sunuyor. Halkbank kredi faiz oranı %1,54 ve Ziraat Bankası kredi faiz oranı yine %1,54 olarak açıklandı. Tüm bu verilere göre Nisan ayında kamu bankaları arasından Vakıfbank en avantajlı ihtiyaç kredisini sunuyor.

20 bin TL ve 30 Bin TL Limitli Avantajlı Vakıfbank Kedileri

Vakıfbank şubelerinden 20 bin TL ihtiyaç kredisi talep eden kişiler yine %1,51 faiz oranından yararlanabilecekler. 36 ay vade imkanı korunurken, kredinin aylık ödeme planı taksitleri ise 761 TL olarak hesaplanacak. 30 Bin TL limitli Vakıfbank ihtiyaç kredisi için 36 ay vade ve %1,51 faiz oranı korunuyor. Aylık taksitler ise 1.142 TL olarak hesaplanıyor.

Vakıfbank Kredisine Başvuru Nasıl Yapılır?

Avantajlı kredileri Vakıfbank’tan almak isteyenler TC kimlik kartı, isme düzenlemiş fatura, maaş bordrosu ve gelir belgesi evrakları ile kendilerine en yakın Vakıfbank şubesine ziyaret gerçekleştirecekler. Kişi bankanın müşterisi ise Vakıfbank mobil bankacılık şubesinden krediye başvuru sağlayabilecek. Banka şubesinden yapılan başvuruda ise belirtilen evrakların teslimi ardından başvuru formu dolduruluyor.

Hem şubeden hem de mobil bankacılıktan yapılan başvurular ile aynı gün içinde SMS bildirimi alınıyor. Onayı mesaj ile görüntüleyenler adına açılan hesaplara ise kredinin tutarı teslim ediliyor.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi için TIKLAYINIZ.