EKONOMİ
Giriş Tarihi : 16-04-2021 12:22   Güncelleme : 16-04-2021 12:26

Nisan’da Renault, Yeni Clio’yu Sıfır Faizli Araç Kredisi Üzerinden Satışa Sunuyor!

2021 yılı Nisan ayında Renault markasından sıfır faizli araç kampanyası geldi. Yeni Renault Clio sıfır faizli kredi üzerinden satışa sunuluyor. Avantajlı alımdan yararlanmak isteyenler satış mağazalarından taleplerini iletecekler.

Nisan’da Renault, Yeni Clio’yu Sıfır Faizli Araç Kredisi Üzerinden Satışa Sunuyor!

Nisan ayında Renault markası Yeni Renault Clio modelinin sıfır faizli araç kredisi üzerinden satış kampanyasına dahil etti. Renault satış mağazalarından taleplerini iletecek olanlar Yeni Renault Clio alımlarında 100 bin TL krediyi sıfır faizli olarak kullanabilecek ve araç alımını gerçekleştirecekler. Yeni Clio modelinin fiyat değeri ise 153 bin TL olarak belirlendi.

Yeni Renault Clio’nun Kampanyalı Kredisinin Özellikleri

Nisan ayında Renault satış mağazalarından 153 bin TL tutarındaki Yeni Renault Clio’yu almak isteyenler, 100 bin TL sıfır faizli araç kredisini Renault Finans ile kullanacaklar. Bu kapsamda 100 bin TL krediyi 48 ay vade süresi üzerinden alarak, aylık 2.627 TL’lik taksitleri ile araç alımı yapacaklar. Kredi en az 3 ay vade ile maksimum koşullarda ise 48 ay vade ile alınabiliyor.

Yeni Clio Özelleikleri

Kampanya üzerinden 153 bin TL satış fiyatı ile sunulan Yeni Clio çarpıcı özellikler ile ön plana çıkıyor. Sıfır faizli kredi ile alınabilen bu araç, 0-100 km/sn’de hızlanma düzeyini 11,5 sn olarak sunuyor. 100 km’de ortalama 5 lt yakıt tüketimi gerçekleştiren araç, benzin yakıt tipi ile çalışıyor.

Yeni Clio’nun Teknik Detayları

Yeni Renault Clio’nun vites tipi manuel ve otomatik vites olarak 2 farklı seçenekte sunuluyor. 100 beygir gücüne sahip olan yeni nesil araç, sürüşte konforu ve yüksek hakimiyeti sunuyor. Yakıt tüketimini düşük tutarak tasarruflu seyahate imkan tanıyan model, ön kokpitte geniş bir tasarıma sahiptir. Yüksel performans ve maksimum sürüş keyfini öne alan araç, Nisan ayında kampanyalı koşullar ile satışa çıkarıldı.

Yeni Clio Dizel Modelde Kampanya Var mı?

Kampanya kapsamına bakıldığında 1.0 TCe 100 bg, X-Tronic otomatik vites, 1.0 TCe X-Tronic vites seçeneklerinin iki ayrı model arasından seçim yapılarak kullanılabileceği görülüyor. Araç modelinin dizel olan seçeneği içinde yine aynı koşullar üzerinden kredili alım yapabilmek mümkün kılınmıştır.