MAGAZİN
Giriş Tarihi : 06-04-2021 16:13   Güncelleme : 06-04-2021 16:13

Olağan Şüpheliler Setinde Kaza Yaşandı, Oyuncu Yoğun Bakıma Alındı

Exxen platformu için çekilen Olağan Şüpheliler dizisinin çekimlerinde üzücü bir olay yaşandı. Dizinin çekimleri sırasında meydana gelen kaza sonucunda dublör olarak görev yapan Aylin Akyüz isimli bir oyuncu ağır şekilde yaralandı. Akyüz’ün durumunun kritik olduğu ve kendisinin yoğun bakıma kaldırıldığı öğrenildi.

Olağan Şüpheliler Setinde Kaza Yaşandı, Oyuncu Yoğun Bakıma Alındı

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu dijital platform Exxen’de yayınlanmak için çekilen Olağan Şüpheliler isimli dizinin çekimlerinde yaşanan kaza yürekleri ağıza getirdi. Dublör olarak sette çalışan Aylin Akyüz isimli oyuncu yaşanan kaza sonucunda beyin kanaması geçirdi ve acil olarak hastaneye kaldırıldı.

Sette Yaşanan Kaza Beyin Kanamasına Neden Oldu

Olağan Şüpheliler adlı dizinin çekimleri sırasında meydana gelen kazada dublör Aylin Akyüz ağır şekilde yaralandı ve beyin kanaması nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Dizide geçen bir trafik kazasının çekimleri sırasında meydana gelen olayda, Akyüz’ün öncelikle aracın üzerine daha sonra da yere düşerek ağır yaralandığı açıklandı.

Akyüz’ün yaşadığı kaza yüzünden durumu hayati önemini korurken yoğun bakıma kaldırılarak hakkında gerekli tedavi işlemlerinin başlatıldığı da bildirildi. Sinema TV Sendikası da konuyla ilgili olarak şu açıklamaları yaptı: “3 Nisan 2021 tarihinde yapımcılığını 1441 Yapım’ın üstlenmiş olduğu Olağan Şüpheliler isimli Exxen platformunda yer alacak olan dizi filmin çekimleri esnasında meslektaşımız Aylin Akyüz iş kazasına uğramıştır. Trafik kazası sahnesi çekilirken dublör olarak görev almakta olan arkadaşımız önce aracın üzerine daha sonra da yere düşmüş ve ağır yaralanmıştır. Kaza sonrasında hastaneye kaldırılan Akyüz, beyin kanaması nedeniyle yoğun bakımdadır. Durumu henüz ciddiyetini korumaktadır. Adli mercilere de iletilen bu olayın sorumlularının bulunması ve açığa çıkması için süreci yakından takip ediyoruz. İş kazalarının önlenmesini talep ediyoruz,” denildi.

Olağan Şüphelilerin Konusu Nedir?

Başrollerinde Bennu Yıldırımlar, Yasemin Allen ve Ceren Moray'ın gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizide, eşlerini öldüren üç kadının cinayet sonrasında yaşadıkları ekranlara geliyor. Yaz aylarında yayınlanmak için çekilen dizinin yapımına Mart aylarında başlamıştı. İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekilen dizinin tam olarak platformda gösterileceği tarih ise henüz netlik taşımıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Yüksel Aksu yapıyor.