MAGAZİN
Giriş Tarihi : 14-04-2021 17:08   Güncelleme : 14-04-2021 17:08

Öykü Çelik Evlilik Teklifi Sonrasında İlk Kez Konuştu

Ünlü oyuncu Öykü Çelik geçen haftalarda sosyal medya hesabından evlilik teklifi aldığını ve bu teklifi kabul ettiğini belirtmişti. Evlilik teklifi sonrasında ilk kez kameralara görüntülenen Çelik, önceki gün İstanbul Bebek’te sevgilisi ile gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gazetecilerin evlilik süreci ile ilgili sorularına ise Çelik büyük bir mutluluk ile karşılık verdi.

Öykü Çelik Evlilik Teklifi Sonrasında İlk Kez Konuştu

Sevgilisi İsmail Berhan’ın evlilik teklifini kabul eden ve bunu da sosyal medya hesabından duyuran ünlü oyuncu Öykü Çelik, evlilikleri hakkında bir gazetecinin sorduğu yüzüğüyle ilgili olarak soruya yönelik kahkaha ile yanıt verdi. Çiftin mutlu anları dikkatlerden kaçmadı.

Evlilik Sürecine Dair Açıklamalar Yaptı

İstanbul Bebek’te sevgilisi İsmail Berhan ile yürürken görüntülenen ünlü oyuncu Öykü Çelik, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Çelik evliliğine yönelik sorulara yanıtlar verirken aynı zamanda gerçekleştirmek istediği projelere yönelik de açıklamalar yaptı. Yeni bir dizi projesinin olduğundan bahseden Çelik: “Gündemde şimdilik bir dizi var ancak tam olarak kesinlik kazanmadı. Kesinleştiği zaman duyuracağım,” dedi. Ayrıca setlerde de bir süredir görünmeyen Çelik buna yönelik özlem dile getirerek: “Ben setlerde yaşadım hep. Hayatım boyunca bu durum böyle oldu. İnsan da gerçek, kendisini mutlu eden mesleğini özlüyor elbette,” diye konuştu.

Gazetecilerin evlilik teklifi ile ilgili olarak sorularını da yanıtlayan Çelik, konuyla ilgili açıklamalar yaptı. Evlilik teklifini bekleyip beklemediğine yönelik gelen soruya “Evlilik teklifini aslında bekliyordum. Ama biraz daha geç olacağını tahmin ediyordum. Bana göre yazın bu teklif yapılacaktı. Yanılmış oldum ama çok da mutlu oldum,” şeklinde yanıt verdi. Bir gazetecinin ise yüzüğü kast ederek “tek taş değil, göktaşı o!” sözlerine ise kahkaha ile karşılık veren Çelik “Böyle olunca da utanıyorum, yapmayın rica ederim. Sanki ayıp oluyor gibi geliyor bana,” dedi. Çift daha sonra yürüyüşlerine devam etti.

Evlilik Teklifini Sosyal Medyadan Duyurmuştu

Öykü Çelik geçen haftalarda sosyal medya hesabından parmağında yüzük olan elinin fotoğrafını paylaşmış ve gönderisinin altında “Evet” yazmıştı. Kısa sürede yüzlerce beğeni ve yorum alan Çelik’in paylaşımı sonrasında takipçileri yakında dünya evine gireceğini öğrenmişler, ünlü oyuncuyu tebrik etmişlerdi.