MAGAZİN
Giriş Tarihi : 02-04-2021 16:09   Güncelleme : 02-04-2021 16:09

Oyuncu Hazar Ergüçlü Deniz Sezonunu Erken Açtı

Show TV ekranlarında yayınlanan ve merakla izlenen dizisi Alev Alev’in genç oyuncusu Hazar Ergüçlü, ailesini ziyaret etmek için gittiği Kıbrıs’ta denize girerek yaz sezonunu erken açtı. Uzun zamandır salgın yüzünden ayrı kaldığı annesi Neşe Ergüçlü ve babası Süleyman Ergüçlü ile hasret gideren oyuncu, Kıbrıs’ta tatil yapmayı da ihmal etmedi.

Oyuncu Hazar Ergüçlü Deniz Sezonunu Erken Açtı

Kumsalda çekindiği fotoğrafları sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşan Ergüçlü’nün paylaşımları kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü ve beğeni topladı. Ergüçlü yakın zamanda Onur Ünlü ile yaşadığı aşka da değinerek kariyerini ve özel hayatını bir dergi için açıkladı.

Onur Ünlü ile Aşkını Değerlendirdi

Ergüçlü aynı zamanda bir dergi için kariyerine ve özel yaşamına dair açıklamalarda bulundu. Üç yıldır ünlü yönetmen Onur Ünlü ile aşk yaşayan Ergüçlü, ilişkisine dair samimi açıklamalar yaptı. Ergüçlü yaptığı açıklamalarda “Onur benim hayatımda çok önemli bir yere sahip. Onun sayesinde provokatif olmayı öğreniyorum. Her zaman anda tutmayı başarıyor. Bu durumu hiç bırakmıyor ve yaşadığın her neyse onun farkına daha iyi varabiliyorsun. Normal şekilde sohbet ederken öyle bir şey ifade ediyor ki aklında başka şeyleri konuşmak gelmiyor bile. Tam olarak o anda değilsen konuşmanın nereye vardığını anlayamazsın. Sürekli hazır ve onu dinler şekilde olman gerekiyor. Böyle bir durumla başa çıkabilmek garip aslında. Bir cümle ile aşkı anlatacak olursam onunla kendim olmayı öğreniyorum,” dedi.

Salgın Dönemine Dair Değerlendirmeler Yaptı

Salgın sürecine dair değerlendirmeler de yapan Ergüçlü “Son bir yıl içinde çok şey yaşadım. Şimdi aşırı bunalmış bir durumdayım. Bir yere gidememek, maske takıp durmaktan, bir eğlence yerine giderek dans edememekten çok aşırı yoruldum. Bir de tüm bunların yanına belirsizlik eklenmiş oldu. Bu olaylar aslında bir tür toplumsal eşiktir. Bir sürü insan bu çizginin diğer tarafında kalır. Herhangi bir duygusal anlam yüklemezler. Toplum olarak bu çizgide ilerliyoruz. Çok fazla şey artık umurumda değil. Hatta diyebilirim ki beni kırmak eskisi olduğu kadar kolay da değil,” diyerek salgın sürecinin kendisini psikolojik olarak güçlendirdiğine işaret etti.