MAGAZİN
Giriş Tarihi : 03-04-2021 12:14   Güncelleme : 03-04-2021 12:14

Oyuncu Özge Özpirinçci Polis Baskını Açıklaması Yaptı

Oyuncu Özge Özpirinçci’den polis baskınına yönelik açıklama geldi. Doğum günü kutlaması yapan Özpirinçci ve arkadaşlarının bulundukları eve, şikayet üzerine polis baskın yaptı. Yaşananların sonrasında ise Özpirinçci durumla ilgili acıkmalarını sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. İstanbul Yeniköy’de bulunan evinde doğum günü partisi veren Özpirinçci, bu kapsamda arkadaşları ile 35’inci doğum gününü kutluyordu.

Oyuncu Özge Özpirinçci Polis Baskını Açıklaması Yaptı

Komşuları ise sesten ve gürültüden rahatsız oldukları gerekçesi ile polisi arayarak şikayette bulundular. Oyuncunun sevgisi ise gelen polislere “Eve izin belgesi olmadan giriş yapamazsınız” sözleri ile polisleri durdurdu. Bu durum üzerine polis ekibi içinde yer alan bir görevli salgın koşulları kapsamında evde kontrol yaptı ve kuralları ihlal eden bir duruma rastlanmadı.

“Şimdi Sadece Sinirleniyorum”

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci ise yaşanan gelişmeler üzerine sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamada oyuncu şu ifadelere yer verdi: “Kariyerim boyunca her zaman magazine karşı saygılı ve seviyeli bir ilişki korumaya çalıştım. Bunda da başarılı olduğumu düşünüyorum. Eskiden üzülüyordum bu tarz durumlara ama artık sadece sinirleniyorum. Açık havada bir lokantada kutlanan doğum günüm evin bahçesinde de devam ediyor ve magazin kameraları gelerek bahçenin içini çekmeye çalışıyorlar. Bahçe duvarlarına çıkıyorlar, arkadaşım da onların yanına giderek Burak ve Uraz’ın onlarla röportaj yapacaklarını söylüyor. Ama onlar ise herkesin kendileri ile röportaj yapmalarını talep ediyorlar.”

“Bu Bir Baskın Değil”

Açıklamalarına Özpirinçci şu şekilde devam etti: “Bu durum üzerine ortamın gerilmemesi adına bahçede etrafı rahatsız etmeyecek seviyede müzik ile ateş başında oturmaya devam ediyoruz ve birden kapıya polisler geliyor. Evdeki insan sayısının üç katı olan magazin habercilerine istedikleri malzeme geçmeyince akıllarına polise şikayet etmek geliyor. Bu görüntüleri de manipüle ederek güya kullanacaklar ve polisin gelişini de baskın gibi gösteriyorlar. Ancak bu bir baskın değildi. Polis içeriye gelince ortamı görüp bahçeden ayrılıyor. Burada komşularla ilgili bir durum söz konusu değil. Magazin habercilerinin işgüzarlığı tamamen. Önceden böyle şeylere üzülüyordum ama artık sadece sinirleniyorum. Burada da sizlere içimi dökmek istedim,” şeklinde konuştu.