MAGAZİN
Giriş Tarihi : 20-02-2021 16:22   Güncelleme : 20-02-2021 17:46

Payitaht Abdülhamid 139. Bölümde Neler Yaşandı?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid 139. Bölümde Neler Yaşandı?

Payitaht Abdülhamid 139. Bölümde Neler Yaşandı?

34. Osmanlı Padişahı olan II. Abdülhamid’in saltanatının son 13. Yılını konu edinen dizinin yeni sezonunda yayınlanan bölümler seyircisini mutlu etmeye devam ediyor. Payitaht Abdülhamid’in son bölümünü izlemeyen kişiler tarafından Payitaht Abdülhamid Son Bölüm de Neler Yaşandı? Diye araştırmaya başladı. Biz de sizlere dizinin son bölümüyle ilgili detaylara bilgi vermeye çalıştık.

Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav, Selen Öztürk, Saygın Soysal, Ezgi Eyüpoğlu, Can Sipahi gibi isimlerin rol aldığı dizide yaşananlar seyirci tarafından merak edilmektedir. Her Cuma akşamı saat 20.00 da TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizide yaşananlar yine çok konuşuldu.

Payitaht Abdülhamid 139. Bölümde Neler Oldu?

Bu bölümde oynanan bazı oyunlar Abdülhamid’i ve devleti zor durumda bıraktı. Abdülhamid, sarayın içerisinde bir hain olduğunu düşünür. Mithras ve örgütünün peşinde olan Eşref Aziz, öğrendiği yeni bir bilgiyle düşmana büyük bir baskın yapar. Saliha Emsal’i zindandan çıkarmaya çalışırken, Fatma’da hanedana tuzak kuranı bulmanın peşindedir.  Naime, babasına karşı biraz daha samimi davranarak Fatma’yı ateşe atar. Fatma, yaşayacaklarını düşünerek adımlarını daha emin atmaya çalışır.