MAGAZİN
Giriş Tarihi : 23-04-2021 13:06   Güncelleme : 23-04-2021 13:06

Pınar Deniz Yaşadığı En Büyük Çaresizliği Anlattı!

Ünlü oyuncu Pınar Deniz yaşamış olduğu en büyük çaresizliği anlattı. Ailesi koronavirüse yakalandığında ve hastaneye yattığında kendisini çok yalnız ve çaresiz hissettiğini belirten Deniz, konuyla ilgili olarak o çaresizliğin kendisini güçlendirdiğini ve yaşamı daha iyi şekilde anladığını da ifade etti.

Pınar Deniz Yaşadığı En Büyük Çaresizliği Anlattı!

Geçen sene ailesinin koronavirüse yakalanmasına yönelik açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu, bu durumda anneannesini kaybettiğini de hatırlatarak yaşamının en zor dönemlerini geçen sene yaşadığını belirtti. Yaptığı samimi açıklamalar ile salgının tehlikelerine dikkat çeken Deniz, herkesi salgına karşı çok dikkatli olmaya da davet etti.

“Yaşadığım En Büyük Çaresizlik”

Yaşamı ve kariyeri ile bir dergiye röportaj veren genç ve güzel oyuncu Pınar Deniz, şimdiye kadar yaşadıkları arasında en zor olanının ailesinin salgına yakalanması olduğunu ifade etti. Aynı zamanda bu salgının yaşama bakışında da önemli bir dönüm noktası olduğunu ifade eden Deniz şu ifadeleri kullandı: “Tüm ailemin koronavirüs yüzünden hastaneye yatmış olduğunu ve bizim de ev içinde yaşadığımız o büyük çaresizliği asla unutmayacağım. Hayata baktığım yeri güçlü hale getirdi ve yaşamlarımızın ne kadar an’dan ibaret olduğunu da daha iyi şekilde bana gösterdi,” dedi.

Virüsün son derece tehlikeli olduğunu ve bu salgının yayılmasını önlemek için herkesin çok dikkat etmesi gerektiğinden de bahseden Deniz, herkesi dikkatli, tedbirli ve özenli olmaya davet etti.

“Afrika’ya Gitmek İstiyorum”

Gelecek ile ilgili olarak planlarından da bahseden oyuncu, bu konuda kafa karışıklığı yaşadığını belirtti. Deniz “Gelecek ile ilgili bir şey bilmiyorum. Artık geleceğe dair büyük cümleler de sarf etmiyorum. Yoldayım ve karşıma çıkanı olduğu şekliyle kabul ettiğimde beni şaşırtacak ya da öğreneceğim çok fazla şey bulabiliyorum. Özel olarak Afrika’ya gitmeyi gerçekten çok istiyorum. Dünyanın herhangi bir yerinde belirli bir dönem yaşayıp orada kendimi yerel halktan birisi gibi hissetmek istiyorum, bu gerçekten çok hoşuma gider,” dedi.

Aşk yaşamına da değinen oyuncu bu konuda ise kaçamak yanıtlar verdi: “Belli bir tanımım yok, yaşadığım şeye isim koymayı sevmiyorum ama âşık olduğunda herkeste görülen belirtiler bende de oluyor. Bir oluş durumu benim için aşk”, şeklinde konuştu.