GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-02-2021 20:31   Güncelleme : 20-02-2021 10:51

POMEM Sonuçları Açıklandı Mı? 27. Dönem POMEM Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

27. Dönem POMEM Sonuçları Açıklandı Mı? Sorusu sınava giren kişiler tarafından sıklıkla araştırılmaktadır.

POMEM Sonuçları Açıklandı Mı? 27. Dönem POMEM Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Bildiğiniz üzere polis adayları, polis olmak için ön sağlık sınavına 15 Şubat tarihinden itibaren girmeye başladı. Bu aşamadan sonra sınava giren kişiler EGM ve PA sonuçları ne zaman açıklanacak diye sormaya başladı. Polis Akademisi Başkanlığı, 27. Dönem POMEM Sonuçları hakkında duyuru yaptı mı? Diye sormaya başladı. Konuyla alakalı detaylı bilgileri sizler için hazırladık.

27. Dönem POMEM Sınavına giren kişiler başarı puanları için sabırsızlanmaktadır. 27. Dönem POMEM Sonuçları ne zaman açıklanacak diye sınava katılan kişiler tarafından araştırılmaktadır. Polis Akademisi tarafından yapılan duyuruları takip eden polis adayları 27. Dönem POMEM Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Diye sormaktadır.

27. Dönem POMEM Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

27. Dönem POMEM Sonuçlarının ne zaman açıklanacağı ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi. Konuyla ilgili duyuru geldiği takdirde haberust.com olarak sizlerle paylaşmaya özen göstereceğiz.

POMEM Tarafından yapılan son açıklamada:

"27. Dönem POMEM Giriş Sınavı kapsamında, aday değerlendirme ve seçme sınavı ön saglık kontrolüne katılacak olan adaylar sınav merkezlerini, T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir. İlan edilen sınav tarihi ve sınav merkezinde adaylara ön sağlık kontrolü yapılacaktır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav giriş duyurusu tebliğ niteliğindedir."