EKONOMİ
Giriş Tarihi : 07-04-2021 21:02   Güncelleme : 07-04-2021 21:02

QNB Finansbank Motosiklet Kredisi Veriyor! Motosiklet Kredisi Nasıl Çekilir?

QNB Finansbank tarafından motosiklet almak isteyenlere özel kredi kampanyası başlatıldı. Motosiklet almak isteyenlere yönelik uygun faiz ve vade oranları ile sunulan krediden yararlanmak isteyenler şubelerden başvuru yapabilecekler. 60 aya varan vade süresi ile sunulan kredide, kredi masrafları da taksitlendirilebiliyor.

QNB Finansbank Motosiklet Kredisi Veriyor! Motosiklet Kredisi Nasıl Çekilir?

Kredi kapsamında sıfır motosikletlere yönelik 120 bin TL’ye kadar kredi sunulurken aynı zamanda ikinci el motosiklet almak isteyenlere de kredi sağlanıyor. İkinci el motosiklet almak isteyenlere ise mevcut kasko değerleri üzerinden fiyat belirleniyor.

QNB Finansbank Motosiklet Kredisi Veriyor

QNB Finansbank tarafından başlatılan motosiklet kredisi ile motosiklet almak isteyenler kolay bir şekilde istedikleri motosikleti alabiliyorlar. TL cinsinden sunulan kredi kapsamında 120 bin liraya kadar kredi kullanımı mümkün. Kredi ise sadece motosiklet alımlarında geçerli ve motosiklet dışında kalan araçlar için kredi kullanılmıyor. Sıfır kilometre olan motosikletler için nihai fatura tutarının 120 bin lirasına kadar sunulan kısmının yüzde 70’si üzerinde, 120 bin lirayı aşması halinde ise kredi yüzde 50 olacak şekilde kullanılıyor.

İkinci el motosiklet almak isteyenlere ise motosiklet değerinin yüzde 50’si kredi olarak sunuluyor. Bu kapsamda 60 aya varan vade oranları ile motosiklet almak isteyenler istedikleri motosikleti alabiliyorlar. En düşük tutar ise 5000 TL olarak belirlenmiş durumda.

QNB Finansbank Motosiklet Kredisi Faiz Oranları

QNB Finansbank tarafından sunulan motosiklet kredisi faiz oranları ise yüzde 1,79 oranından başlıyor. Vade süresine göre değişiklik gösterebilecek faiz oranları ile sunulan kredinin örnek hesaplama tablosu ise şu şekilde; 10 bin TL değerinde motosiklet kredisi kullanıldığında 60 ay vade süreyle toplam bankaya ödenecek olan tutar 17 bin TL’yi buluyor. Aylık ödemeleri ise 298 TL olarak gerçekleştiriliyor.

Krediden yararlanmak isteyenler ise herhangi bir QNB Finansbank şubelerine giderek başvuru yapabilecekler. Başvuru yapmak için satın alınacak motosiklet sıfır kilometre ise proforma faturası, ikinci el ise ruhsat fotokopisi gerekiyor. Bunun yanında başvuru yapanın kimlik belgesi, ikametgah belgesi ve güncel gelir durumunu gösteren belgenin de alınması gerekiyor. Ayrıca başvuru yapacakların kredi notlarının da yüksek olması gerekiyor.

QNB FİNANSBANK MOTOSİKLET KREDİSİ