EKONOMİ
Giriş Tarihi : 01-04-2021 19:13   Güncelleme : 01-04-2021 19:13

QNB Finansbank’tan Flaş Kampanya! 3 Ay Ertelemeli ve Faiz Kampanyalı İhtiyaç Kredisi!

QNB Finansbank 2021 yılı Nisan ayı için çarpıcı bir kredi kampanyasını sunuyor. Nisan ayında ihtiyaç kredisin önce al, 3 ay sonra öde modeli üzerinden %1,49 faiz oranı uyguladığı kampanyasıyla sunuyor.

QNB Finansbank’tan Flaş Kampanya! 3 Ay Ertelemeli ve Faiz Kampanyalı İhtiyaç Kredisi!

QNB Finansbank tüm vatandaşlar için 2021 senesi Nisan ayında ihtiyaç kredisini 3 ay ertelemeli modelde sunacak. Kredi üzerinden ekstra bir kampanya uygulayarak faiz oranını ise %1,49’a kadar çekti. Kredi için sunulan vade süresi ise maksimum 36 ay olarak belirlendi.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Özellikleri

QNB Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisini, %1,49 faiz oranı 36 ay maksimum vade ve 10 bin TL limitte, 379 TL taksit avantajı üzerinden sunuyor. Nisan ayında 10 bin TL 3 ay ertelemeli kredi modeline başvur yapanlar, şuanda tüm banaklar arasından en avantajlı olan 379 TL’lik taksitleri ödeyecekler.

Neden En Avantajlı QNB Finansbank?

Nisan ayında en avantajlı ihtiyaç kredilerini sunacak bankalar listesine bakıldığından QNB Finansbank liderliğini koruyor. Onun ardından %1,60 faiz oranı uygulayan TEB Bankası ve %1,60 faiz oranı uygulayan İş Bankası yer geliyor.

Bu bankalar ise ihtiyaç kredisinde 3 y ertelemeli ilk kullanım modelini sunmuyorlar. QNB Finansbank alınan kredinin aylık taksitleri 3 ay sonra temin edecek ve faiz açısından daha avantajlı oranı sunacak.

Kredi Başvuru Şartları

Krediye başvuru için belirli şartların sağlanması gerekiyor. TC vatandaşı olma, düşük kredi notuna sahip olmama, aylık gelire sahip olma, 18 yaşını doldurmuş olma, şartlarına sahip olanlar krediye başvuru yapacaklar. Diğer yandan kişinin yasal takibe girmiş önceden aldığı bir krediye ilişkin borcunun da bulunmaması gerekiyor.

Kredi Başvuru Evrakları

3 ay ertelemeli ve faiz kampanyalı QNB Finansbank ihtiyaç kredisine başvurmak için belirli evraklar elde teslim edilecek. Maaş bordrosu veya gelir belgesi, TC kimlik kartı fotokopisi, ikamet belgesi, isme düzenlenmiş bir fatura evrak olarak başvuruda sunulacak.

3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

Evraklarını tamamlayanlar kendilerine en yakın QNB Finansbank şubesine giderek, kredi departmanı müşteri temsilcisi ile görüşecekler. Burada 3 ay ertelemeli kredi başvuru formu doldurularak müracaat yapılacak. Şartlara uyanlar ise aynı gün onaydan SMS ile haberdar olup şubeden kredilerini alacaklar.

QNB FİNANSBANK 3 AY ERTELEMELİ KREDİ