MAGAZİN
Giriş Tarihi : 15-02-2021 16:31   Güncelleme : 15-02-2021 16:31

Ramo’ya Bir Kişi Daha Ekleniyor! Ramo Hamza Kimdir?

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Ramo’da oyuncu sirkülasyonu devam ediyor. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in başrollerini paylaştığı Ramo dizisinde, Olgun Şimşek’in oynadığı Cihangir ve Ahsen diziye ölerek veda etmişti. Dizinin yeni bölümüne yeni bir isim dahil oldu.

Ramo’ya Bir Kişi Daha Ekleniyor! Ramo Hamza Kimdir?

Ramo dizisinde vedalar yaşanırken ayrıca yeni isimlerin de diziye dahil olduğunu görüyoruz. Ramo dizisine hızlı bir şekilde giriş yapan Emre Kınay’ın oynadığı büyük patron Şerif’ten başka iki büyük patronda var. Diziye yeni katılacak olan kişilerden biri de gazeteci Birsen Altuntaş oldu. Birsen Altuntaş, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı bilgiye göre Hamza adında biri de Ramo dizisine dahil oluyor. Hamza karakterini canlandıracak olan Erdal Hanedar kimdir? Hamza karakterinin dizide hangi rolde olacağıyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Erdal Hanedar Kimdir?

1982 yılında Rize de dünyaya gelen ve daha önce Adını Feriha Koydum, Elde Var Hayat, Kuzey Güney, Kurtlar Vadisi, Kara Sevda, Arka Sokaklar, Vatanım Sensin gibi dizilerde rol alan başarılı sanatçı Müjdat Gezen Eğitim Merkezinden eğitim almış biri.